Пентагон озвучив новий прогноз щодо розвитку подій в Україні
Категорія
Політика
Дата публікації

Пентагон озвучив новий прогноз щодо розвитку подій в Україні

Пентагон озвучив новий прогноз щодо розвитку подій в Україні
Джерело:  online.ua

Представники Пентагону прогнозують, що велика кількість загиблих росіян під час війни з Україною може зруйнувати плани агресора до продовження бойових дій, оскільки ворог втрачає надію на перемогу й фактично уже змирився з поразкою.

Джерело:  NYT  з посиланням на своїх інсайдерів у Міноборони США

Пентагон прогнозує поразку військ РФ в Україні через величезні втрати ворога

Консервативні оцінки" американської розвідки повідомляють про 7 тисяч загиблих російських солдатів на війні, ще від 14 до 21 поранених. Вони нагадують, що це більше, ніж загальна кількість американських солдатів, убитих за 20 років під час воєн в Іраку та Афганістані, - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що Генштаб ЗСУ, станом на ранок 17 березня, називає іншу кількість - 14 тисяч ліквідованих російських солдат.

Як стверджують інсайдери видання, загалом Кремль направив на війну в Україну 150 тисяч військовослужбовців.

Велика кількість загиблих на війні, що зростає, може зруйнувати волю до продовження бойових дій. Результат, за їхніми словами, показано у звітах розвідки, які високопосадовці в адміністрації Байдена читають щодня: один нещодавній звіт був присвячений низькому моральному духу серед російських військовослужбовців і описував, як солдати просто паркували свої машини та йшли до лісу, - йдеться в повідомленні.

Американські експерти також звертають увагу на те, що повітряне бомбардування допомагає ворогу замаскувати провальну операцію військ РФ на землі.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?