Сайт "Миротворець" після скандалу навколо публікації списка журналістів, які пройшли акредитацію у так званих ДНР-ЛНР, заявив про своє закриття.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт "Миротворець".
"Беручи до уваги реакцію, яку викликала публікація списку журналістів, акредитованих терористичною організацією ДНР, вимоги уповноваженої з прав людини В. Лутковської, а також вічно стурбованого і схвильованого Євросоюзу, а також антиукраїнськи налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики України Т. Поповою, Центр «Миротворець» прийняв непросте рішення про закриття сайту", - йдеться в повідомленні.
"Наразі співробітники Центру проводять архівування всієї наявної інформації, яка пізніше буде викладена у відкритий доступ так, що будь-який бажаючий зможе її завантажити і розгорнути локально на своєму комп'ютері", - додали на сайті.
"Ми дякуємо силовим відомствам України за те що вони користувалися нашою системою виявлення проросійських бойовиків, російських шпигунів, тим самим оберігаючи наш мир і спокій, а також всіх, хто заради суспільного блага надсилав нам інформацію про сепаратистів, терористів, найманців і інших військових злочинців. Спасибі за те, що ви були з нами і що вболівали всією душею за Україну", - повідомили там.
Нагадаємо, заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова днями заявила, що база з персональними даними журналістів, акредитованих в так званих ДНР і ЛНР, загрожує життю працівників ЗМІ. В ефірі Громадського вона зазначила, що в Мінінформполітики вже надходили заяви про випадки загроз життю.
Серед користувачів мережі така новина викликала бурхливу реакцію.
"Миротворець оголошує про закриття сайту, в заяві йдеться, що всі матеріали будуть викладені у відкритий доступ, будь-яка людина зможе їх скачати в повному обсязі і розгорнути у себе на комп'ютері.
Ті, хто зробив неможливою роботу найефективнішого інформаційного проекту, спрямованого на поліпшення ситуації всередині нашої країни, в заяві названі", - пише
Катерина Яресько
.
"У ОРДІЛО і Росії сьогодні свято. Довго намагалися Миротворець закрити або зламати. Але за них всю роботу зробила наша медіаспільнота. Good job. Всім по ордену "За Кримнаш" і медаль "Герой Новоросії", - коментує
Антон Ходза
.
"Я дуже сподіваюся на те, що:
1. Миротворець так жартує чи просто нагнітає, щоб домогтися активної реакції суспільства;
2. і тому не закриється;
3. Замість миротворця закриється Тетяна Попова.
4. і якомога швидше і яскравіше, бажано після особистого виступу як мінімум Стеця, як максимум самого Президента", - поділився думками
Alex Noinets
.
"Якщо чесно, такі обідкі... Якщо вважають, що неправі в цьому випадку, написали б коментар, вибачення, і працювали б далі. А то, мене образили, не піду воювати, не покажу список сепарів, не пакуватиму передачки воякам, не лікуватиму людей... Тонка душевна організація", - написав
Vladimir Marinkin
.
"Проект, який перетворився на списки переслідування неугодних, нарешті закрили. Мабуть, колективний розум став виростати з 14-літніх штанців і повторення 37-го трохи зривається. Ну і Слава Богу. Список корупціонерів потрібен - але там виявляться занадто багато можновладців сьогоднішніх", - вважає
Nick Lyakhovic
.
Центр "Миротворець" створений навесні 2014 року в рамках роботи волонтерської групи «Народний тил» групою вчених і фахівців з питань дослідження злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку як складові істотної загрози українській державі і суспільству.
Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру і злагоди в Україні. У своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної і сепаратистської діяльності на території України.
Центр працює в партнерстві зі Службою безпеки України, Генеральним штабом ЗСУ, Міністерством внутрішніх справ України, Державною прикордонною службою та Державною пенітенціарною службою.
Нагадаємо, в
.