Політолог: існує серйозніша загроза для України, ніж Путін
Категорія
Політика
Дата публікації

Політолог: існує серйозніша загроза для України, ніж Путін

Політолог: існує серйозніша загроза для України, ніж Путін
Джерело:  24 канал

Політолог та експерт "Майдану Закордонних Справ" Олександр Хара вважає, що виключати широкомасштабний наступ Росії після виборів в нашій країні не можна. Але сенсу у великій війні для Путіна немає. Москві прийдеться рахуватися з українською владою, якою б вона не була.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "24 Канал".

За словами експерта, Росія може знищити наші збройні сили і окупувати частину України, проте чи здатна Росія контролювати цю територію і вливати гроші? Свого часу Росія відмовилася від того, щоб пробити коридор до Криму з окупованих районів Донецької і Луганської областей, оскільки це дорого.

"Росії не потрібні війська, зелені чоловічки, "мотороли" та інші "прикраси" "руского міра", а контроль політичного життя України. Мета Москви – повернути контроль над Україною. Можливість внесення змін до нашої Конституції, щоб унеможливити рух до ЄС і НАТО", – зауважує Хара.

Політолог наголосив, що для Путіна важливі парламентські вибори в Україні. Реваншистські проросійські сили зможуть отримати багато мандатів і розхитуватимуть та послаблюватимуть державу, будуть штовхати нас у бік Росії. На його переконання, кампанія Порошенка "хто проти мене, той за Путіна", поляризує країну.

"Тобто 30% виборців, які за Зеленського, вороги? Це на руку Путіну. Проте гірше, ніж наступ – відсутність національної єдності. Загроза не в Путіні. А в українські політичній еліті, яка намагається зберегти ту систему, яка дозволяє наживатися. Корупція під час війни проникла в оборонний сектор. Владу влаштовує статус-кво", – вважає Хара.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що  в розвідці США зробили тривожний прогноз щодо дій Росії в Україні. Там заявили, що Росія продовжить військову, політичну та економічну дестабілізацію України для того, щоб пошкодити зусиллям Києва по інтеграції в ЄС і посилення зв’язків з НАТО.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?