Португалія влаштувала феєричний розгром напередодні Євро-2016: опубліковано відео

Збірна Португалії останньою з країн-учасниць Євро-2016 завершила підготовку до чемпіонату.
Як повідомляє ONLINE.UA, піренейці вдома здобули феєричну перемогу над Естонією з рахунком 7: 0.
У ворота естонців м'ячі влітали на будь-який смак - три в першому таймі і ще чотири після перерви.
По два м'ячі забили Рікарду Куарежма і Кріштіану Роналду, який відіграв лише перший тайм. По голу додали Данилу і Едер. Ще один м'яч у свої ворота зрізав захисник естонців Метс.
Куарежма взагалі провів фантастичний матч. До двох голів форвард додав три результативні передачі.

У четвер португальці прилетять до Франції. А 14 червня зіграють перший матч на Євро-2016 - проти збірної Ісландії.