Представники ТКГ підловили Пєскова та Захарову на брехні про Україну
Категорія
Політика
Дата публікації

Представники ТКГ підловили Пєскова та Захарову на брехні про Україну

Представники ТКГ підловили Пєскова та Захарову на брехні про Україну
Джерело:  online.ua

Команда російського диктатора Володимира Путіна продовжує нахабніти, виступаючи зі скандальними та парадоксальними заявами про Україну. Так, цього разу представники української делегації у ТКГ звернули увагу на те, що незмінний речник Кремля Дмитро Пєсков та представниця МЗС Росії Марія Захарова так старанно намагаються оббрехати офіційний Київ, що вже почали плутатися у своїх власних заявах. До прикладу, поплічники Путіна висловлюють протилежні думки щодо оцінки Німеччиною та Францією зусиль України у реалізації мінських домовленостей. Відповідні фотодокази опублікувала українська делегація у ТКГ у соціальних мережах, передає ONLINE.UA.

В новому повідомленні українська делегація порадила очільнику Кремля Володимиру Путіна нарешті примирити свого прессекретаря та речницю російського МЗС.

"Українська делегація і до цього помічала у російської сторони суттєві розбіжності між словами та справами, але останнім часом ситуація викликає ще більше занепокоєння, бо плутатися офіційні представники Росії почали вже навіть у заявах", – наголосили члени команди Володимира Зеленського.

Варто зазначити, що також раніше українське МЗС закликало офіційну Москву припинити маніпуляції щодо країн "нормандської четвірки". Українські дипломати наголосили, що команда Володимира Путіна повинняа визнати свою відповідальність за виконання мінських угод. Окрім того, вона має припинити ставити під сумнів неупередженість Франції й ФРН як посередників у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Як уже згадувалося раніше, МЗС Росії 30 листопада опублікувало коментар, в якому були закиди на адресу зовнішньополітичного відомства Франції. Вони стосувались підтримки України на шляху виконання мінських домовленостей та рішень паризького саміту глав держав у нормандському форматі від 9 грудня 2019 року.Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Дмитро Кулеба публічно звернувся до міжнародної спільноти та озвучив нове попередження російському президенту Володимиру Путіну щодо Донбасу та України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?