Прогноз погоди на вихідні дні в Україні - 3-4 лютого
Категорія
Україна
Дата публікації

Прогноз погоди на вихідні дні в Україні - 3-4 лютого

Прогноз погоди на вихідні дні в Україні - 3-4 лютого
Джерело:  online.ua

У суботу 3 лютого, опади очікуються на півночі та заході України, у неділю 4 лютого, опади по всій території.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Гідрометцентр.

У суботу вдень на заході України температура очікується від +2 до +6С°, на півночі - від +2 до +5С°, на сході - від +3 до +10С°, на півдні - від +8 до +12С°. Вночі на заході температура складе від 0 до +4С°, на півночі - від -1 до +2С°, на сході - від 0 до +5С°, на півдні - від +2 до +5С°. Вітер на півночі, півдні та сході України - південно-західний, на заході - південно-східний 5-12м/с.

У суботу в столиці України очікується дощ, температура вдень складе від +3 до +5С°, вночі - від -1 до +1С°.

У неділю вдень на заході України температура очікується від -3 до +5С°, на півночі - від 0 до +5С°, на сході - від +6 до +9С°, на півдні - від +7 до +13С°. Вночі на заході температура очікується від -3 до +5С°, на півночі - від 0 до +5С°, на сході - від +2 до +8С°, на півдні - від +7 до +9С°. Вітер на півночі, півдні та сході України - південний, на заході - північно-західний 7-12м/с.

У неділю в столиці України очікується мокрий сніг з дощем, температура вдень складе від +2 до +4С°, вночі - від +2 до +4С°.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?