Путін застосовує тактику терору мирного населення в українських містах
Категорія
Україна
Дата публікації

Путін застосовує тактику терору мирного населення в українських містах

Путін застосовує тактику терору мирного населення в українських містах
Джерело:  online.ua

Російська окупаційна армія використовує середньовічну тактику облоги в українських містах, зокрема, Маріуполі, яка передбачає терор та фізичне знищення мирного населення для полегшення задач із взяття під контроль цих населених пунктів.

Джерело:  AP

Російські окупанти несуть терор та знищення жителям України 

Журналісти видання назвали жахливий терор, вчинений російськими окупантами в Маріуполі, та інших містах агонією, яка відповідає цілям Путіна.

Тактика російських окупаційних військ передбачає утримування населення у населених пунктах, які потрапляють під постійні обстріли, а люди там вимушені голодувати, переживати насильство та виживати в умовах позбавлення всього необхідного для життєзабезпечення.

Журналісти повідомляють, що Кремль вдосконалював цю тактику спочатку в чеченському місті Грозний у 2000 році, а потім у сирійському місті Алеппо в 2016 році. Згодом обидва міста перетворились на руїни.

Окупанти під Маріуполем замінували прилеглі до міста дороги, заблокували порт та тримають місцевих жителів без їжі, води, тепла, зв'язку, медикаментів, під постійними обстрілами, забороняючи доставку гуманітарної допомоги та евакуацію людей.

Влаштований російськими окупантами геноцид жителів Маріуполя підтверджує і місцева влада, зокрема, мер міста Вадим Бойченко.

П'ять днів обіцянок, п'ять днів надій, п'ять днів мрій про порятунок тисяч життів маріупольців. Ми зустріли і дуло автомата, і дуло кулемета, і воєнізований конвой. Але нас це не лякало, ми хотіли, щоб врятувалися наші рідні та близькі..., щоб можна було зберегти якомога більше життів. Ми жили цією надією, але нас... просто обманювали, - зазначив керівник міста.

Фото - facebook.com/taruta

За його словами, 16 березня окупанти знову відмовились забезпечувати режим тиші за маршрутом гуманітарного коридору,  але він був відкритий, і маріупольці під постріли й нальоти авіації виїхали з міста.

За 2 дні Маріуполь на приватних автівках покинули 6,5 тис жителів.

Сьогодні прийшла страшна трагедія в наш вже понівечений Маріуполь, від якого вже практично нічого не залишилося. Прямим попаданням був розбитий драмтеатр. Це жахлива трагедія, але ми не будемо здаватися. Ми будемо робити все, щоб, на скільки це сьогодні можливо, "зелений коридор" працював, щоб люди мали можливість евакуюватися будь-яким способом. Я впевнений, що настане день, коли ми разом піднімемо з руїн наше прекрасне місто Маріуполь. Але, на жаль, ми не піднімемо тих, кого забрала ця жахлива війна. Але ми точно їх не забудемо. Не забудемо тим, хто вчинив це страшне зло на нашій українській землі, - зазначив Бойченко.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?