Рада ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України
Категорія
Політика
Дата публікації

Рада ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України

Рада ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України
Джерело:  online.ua

21 грудня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт про складання обовʼязкових іспитів на знання української мови, історії та Конституції для отримання громадянства України.

Джерело: Ярослав Железняк, законопроєкт № 7606

Рада ухвалила закон про іспити для отримання громадянства України

За рішення проголосував 281 нардеп.

Парламент підтримав в цілому запровадження як умови прийняття до громадянства складання іспитів з основ Конституції України, історії України та на рівень володіння державною мовою, - написав депутат.

У пояснювальній записці до законопроєкту пояснюють, що повномасштабне вторгнення внесло корективи ставлення держави до інституту громадянства України, зокрема щодо встановлення додаткових умов для прийняття до громадянства України.

У законі вказано, що визначені особи повинні протягом двох років з моменту прийняття до громадянства України скласти іспити з основ Конституції України, історії України, на рівень володіння державною мовою;

Невиконання зобов’язання про складання іспитів з основ Конституції України, історії України, на рівень володіння державною мовою вказаними категоріями осіб є підставою для втрати громадянства України, - вказано у записці.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?