Реал - Атлетіко - 3-0: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

У Мадриді відбулася перша півфінальна гра Ліги чемпіонів. "Реал" розгромив "Атлетіко" з рахунком 3:0.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Сантьяго Бернабеу".

Гра у відповідь відбудеться 10 травня на "Вісенте Кальдерон".

Дивіться: РЕАЛ - АТЛЕТІКО Матч-центр

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр:  Мартін Аткінсон (Англія)

РЕАЛ Мадрид - АТЛЕТІКО Мадрид - 3:0

1:0 Кріштіану Роналду, 10' (Карлос Каземіро)
2:0 Кріштіану Роналду, 73'
3:0 Кріштіану Роналду, 86' (Лукас Васкес)

Попередження: Коке, 26'; Іско, 48'; Сауль Ньїгес, 53'; Стефан Савіч, 83'

Реал:  1. Навас - 2. Карвахаль (6. Хосе Ігнасіо Начо, 46'), 12. Марсело, 5. Варан, 4. Серхіо Рамос - 14. Каземіро, 19. Модріч, 22. Іско (20. Марко Асенсіо, 68'), 8. Кроос - 7. Кріштіану Роналду, 9. Бензема (17. Лукас Васкес, 77')

Запасні:  13. Касілья - 10. Хамес Родрігес, 16. Ковачіч, 21. Мората

Атлетіко: 13. Облак - 15. Савіч, 3. Філіпе Луїс, 2. Годін, 19. Лукас-Франсуа Ернандес - 14. Габі, 10. Феррейра-Карраско (11. Анхель Корреа, 68'), 8. Сауль Ньїгес (23. Гайтан, 58'), 6. Коке - 21. Гамейро (9. Фернандо Торрес, 57'), 7. Грізманн

Запасні: 1. Мойя - 37. Альберто Родрігес, 5. Тьягу Мендеш, 22. Томас Партей

________________________________________________________________________________

23:40. гра у відповідь відбудеться 10 травня на стадіоні "Вісенте Кальдерон", а зараз вболівальники співають гімн "Реалу"

23:38. РЕАЛ, ДЯКУЮЧИ КРІШТІАНУ РОНАЛДУ, РОБИТЬ ВАГОМУ ЗАЯВКУ НА ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

90+3 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!

90+3 хв. Королівський клуб не дає "індіанцям" проводити атаки

88 хв. уххх! Дуже потужний удар Модріча - м'яч просвистів поруч зі стійкою

87 хв. неймовірно, але Роналду лишилося забити один м'яч, щоб дістати у бомбардирській гонці Мессі. У португальця 10 голів, а у аргентинця 11

86 хв. Королівський клуб провів швидку атаку правим флангом. Васкес дійшов майже до лицьової лінії і прострілив в центр карного майданчика на Роналду. Португалець першим дотиком зупинив м'яч, а другим розстріляв Облака

86 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Роналду

83 хв. за небезпечну гру проти Роналду попереджено Савіча

82 хв. забігали гості, притиснувши Королівський клуб до воріт. А чи не запізно

77 хв. замість Бензема вийшов Лукас Васкес

74 хв. Роналду творить дива у плей-офф. У груповому турнірі португалець мовчав, однак у плей-офф португалець забив уже 7 голів

73 хв. Бензема віддавав передачу на Роналду. Мяч потрапив до португальця рикошетом від захисника і Роналду потужно пробив зльоту з 18-ти метрів. Відчайдушний стрибок Облака не врятував гостей

73 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Роналду

72 хв. Бензема на швидкості влетів у карний майданчик, але задалеку відпустив м'яч і Годін вибив

68 хв. третю заміну провів Сімеоне: замість Феррейри-Карраско вийшов Анхель Корреа

68 хв. Марко Асенсіо вийшов замість Іско

65 хв. господарі грають по рахунку, не йдучи вперед великими силами. У "Атлетіко" поки ж проблеми з атакою

60 хв. півгодини до кінця гри

59 хв. здалеку пробив Коке - неточно

57 хв. і подвійна заміна у гостей. Фернандо Торрес міняє Кевіна Гамейро, а Ніколас Гайтан вийшов замість Сауля

57 хв. здалеку против Феррейра-Карраско - для статистики

55 хв. дуже багато зупинок у грі, оскільки футболісти постійно діють на межі фолу

53 хв. на правому фланзі Начо пройшов трьох суперників і був не за правилами зупинений Саулем

48 хв. Іско дуже грубо зіграв проти Лукаса-Франсуа Ернандеса і отримав жовту картку

46 хв. вимушену заміну зробив "Реал" у перерві. Замість Карвахаля, що отримав ушкодження наприкінці першого тайму, вийшов Начо

46 хв. "Реал" розіграв м'яч в центрі поля

22:48. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де починається другий тайм

45+1 хв. перерва на "Сантьяго Бернабеу"

41 хв. під час другого корнера розбили губу опорнику "Реала" Карлосу Каземіро. Лікарі намагаються якнайшвидше зупинити кровотечу

40 хв. два кутових розіграли гості. Виключно для статистики

32 хв. ось і перший удар у гостей. Після передачі Грізманна зі штрафного Годін у падінні відправив м'яч на трибуни. А від уругвайця чекали прострільної передачі

29 хв. Роналду виконує подачу з лівого флангу на Бензема, а француз б'є ножицями - м'яч летить над поперечиною

26 хв. Коке зірвав атаку "Реалу", схопивши за туловище Модріча. Перша жовта картка

25 хв. більша половина першого тайму позаду, а гості ще по воротам "Реалу" не били. Водночас, гравці "Реалу" виконали 9 ударів, з яких шість у площину вотіт

24 хв. Модріч виконав потужний удар здалеку - м'яч пройшов поруч з правою стійкою

22 хв. перший кутовий у гостей. Коке подає - захисники м'яч винесли

17 хв. тепер вже Навас рятує "Реал", нейтралізувавши вихід Гамейро сам на сам

16 хв. Облак рятує "Атлетіко" після удару Варана головою у нижній кут

15 хв. "Реал" продовжує тиснути

10 хв. стартова активність Королівського клубу приносить свої плоди. Рамос виконав подачу справа. М'яч від захисника відскочив до Каземіро, той подає на лінію воротарського майданчика, а Роналду, вигравши боротьбу у повітрі у захисника, головою відправив м'яч у сітку

10 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Роналду

7 хв. супермомент марнує "Реал". Карвахаль обігрався з Іско, дійшов до воротарського майданчика і пробив у ближній кут. Мяч відбив Облак. Добивав Бензема - рикошет від захисника і кутовий

4 хв. здалеку б'є Роналду - м'яч летить на трибуни

3 хв. гостра подача Феррейри-Карраско, але м'яч не дійшов до форвардів "Атлетіко"

3 хв. у стартові хвилини вже три порушення правил

21:46. гості починають гру у центрі поля

21:46. до стартового свистка залишилися секунди

21:45. вид на "Сантьяго Бернабеу" з висоти пташиного польоту

21:44. пролунав гімн Ліги чемпіонів. Все готово до початку гри

21:42. вболівальники "Реалу" традиційно підготували банер. Тим часом, команди виходять на поле

21:40. фанати "Атлетіко" намагаються освистати гімн, але їх потуги губляться на "Бернабеу"

21:38. "Сантьяго Бернабеу" заповнений. А зараз слухаємо гімн "Реалу"

21:30. дивіться відео, як "Реал" добирався на стадіон

21:29. зазирнемо у роздягальню "Атлетіко"  (фото - uefa.com)

21:21. роздягальня Королівського клубу  (фото - uefa.com)

21:01. "Атлетіко" вшосте грає у півфіналі Кубка/Ліги чемпіонів і втретє за останні чотири роки. У Лізі чемпіонів "індіанці" втретє грають у півфіналі. Два попередніх півфінали (проти "Челсі" і "Баварії") команда виграла

20:28. обидві команди підійшли до гри з кадровими втратами. "Реалу" не допоможуть Гарет Бейл (литковий м'яз) і Пепе (травма ребра), а за "індіанців" не зіграють Хуанфран (задня поверхня стегна), Хіменес (привідний м'яз), Аугусто Фернандес (коліно), Шиме Врсалько (коліно)

20:22. цікаво, що "Реал" вигравав півфінальні протистояння 5 разів і у всіх випадках вигравав турнір

20:21. "Реал" всьоме поспіль грає у півфіналі Ліги чемпіонів - це рекорд. Також "Реал" є рекордсменом за кількістю виходів у півфінал - 12 разів. У "Барселони" 11 півфіналів

20:20. газон на "Сантьяго Бернабеу" до матчу готовий (фото - uefa.com)

20:20. півтори години до гри. Команди вже на стадіоні

15:15. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Ради вітати вас на сторінці онлайн-трансляції першого матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів РЕАЛ - АТЛЕТІКО