"Реал" вийшов у фінал чемпіонату світу: опубліковано відео

Мадридський "Реал" став другим фіналістом Клубного чемпіонату світу з футболу.
Як повідомляє ONLINE.UA, в півфіналі Королівський клуб обіграв мексиканську "Америку" з рахунком 2: 0.
Першу гольову атаку мадридці організували в компенсований до першого тайму час. Кроос видав розкішний пас на Бензема і Карім відправив м'яч у сітку.
Другий гол "Реал" забив на 93-й хвилині. Мексиканці пішли в атаку всією командою і були спіймані в контратаці, яку точним ударом завершив Кріштіану Роналду.
Що стосується дій "американців" в атаці, то у голкіпера "Реала" Кейлор Наваса фактично не було роботи.
"Реал" же грав упівноги. Моменти біля Королівського клубу були, але "Реал" діяв суто за результатом.

У фіналі "Реал" битиметься з японським клубом "Касіма Антлерс", який створив сенсацію в півфіналі.
Матч за третє місце і фінал пройдуть 18 грудня.

Дивіться: Клубный чемпионат мира-2016: календарь и результаты всех матчей