РФ через допінг залишили без біатлонних змагань до 2022 року
Категорія
Спорт
Дата публікації

РФ через допінг залишили без біатлонних змагань до 2022 року

РФ через допінг залишили без біатлонних змагань до 2022 року
Джерело:  online.ua

Представник прес-служби Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Крістіан Вінклер заявив, що Росія буде позбавлена можливості приймати міжнародні змагання з біатлону навіть в разі швидкого відновлення Союзу біатлоністів Росії в правах, передає ONLINE.UA з посиланням на телеканал NRK.

"IBU може вибирати з заявок, які ми отримали. Як бачите, ми вибрали ті країни, які відповідали кодексу WADA протягом всього процесу подачі заявок. Ми дотримуємося наших принципів, це одна з причин, по яких ми не надали Росії жодного етапу Кубка світу", – сказав він.

Варто зазначити, що в списку країн, де пройдуть міжнародні змагання з біаталону в 2020/21 і 2021/22 сезонах названі: Фінляндія, Австрія, Франція, Німеччина, Італія, Словенія, Чехія, Китай, Норвегія, Швеція, Білорусь, Естонія, Швейцарія, Польща, Словаччина, Латвія, США.

Як повідомляв ONLINE.UA, нещодавно американська скелетоністка Кеті Уландер заявила, що президент РФ Володимир Путін зіпсував Олімпіаду у Сочі. Вона згадала про допінговий скандал, який виник довкола змагань, а також те, що після Олімпійських ігор очільник Кремля віддав наказ напасти на Україну.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?