Начальник обласного главку МНС РФ Сергій Полєтикін повідомив про початок обладнання сховищ для цивільних громадян у Підмосков'ї.
Джерело: РосЗМІ
В РФ вже готуються до можливого наступу та ударів українських військових
Зокрема, Полєтикін зазначив, що сховища планують обладнати до 25 грудня.
За його словами, укриття будуть обладнані місцями для сидіння, розетками для заряджання гаджетів. Також там має бути питна вода та електрика.
Однак він зазначив, що люди не зможуть перебувати в укриттях більше однієї години.
Вішати покажчики з урахуванням досвіду прикордонних суб'єктів ми не хочемо і поки не будемо, щоб не збуджувати наше населення, - підкреслив Полєтикін пояснюючі відсутність вказівників для населення.
У той же час журналісти видання "Медуза" та Telegram-каналу "Можем объяснить" повідомляють, що на території РФ шукають людей для участі у будівництві укріплень.
На інтернет-платформах та у соцмережах бажаючім пропонують рити окопи та обіцяють високу зарплату, оплату всіх витрат і роботу для інвалідів.
За інформацією ЗМІ, на російських інтернет-платформах Avito, HeadHunter і в соцмережі "Вконтакте" з'явилися оголошення про наймання людей для будівництва укріплень в окупованих Запорізькій, Луганській областях, а також в Бєлгородській області РФ.
Росіянам пропонують роботу вахтовим методом від 30 до 90 днів із зарплатою від 89 до 258 тисяч рублів.
Як повідомляють ЗМІ, в обов'язки входить риття окопів, будівництво бліндажів, збір дерев'яних щитів для укріплення траншей, встановлення протитанкових тетраедрів, обшивка вагончиків сталлю.
На HeadHunter оголошення опублікувала компанія "СтройКом", яка будувала Керченський міст в окупованому Криму. Організація зобов'язується довезти, годувати і розселити за свій рахунок працівників.
Досвід роботи не потрібен, але потрібне фізичне здоров'я. Водночас пишуть, що "робота знайдеться" і для інвалідів.
На сайтах із відгуками про роботодавців можна знайти безліч негативних висловлювань від робітників: живуть в армійських наметах, побутові умови погані, зарплати затримують і платять не повністю, - зазначають автори матеріалу.
Читайте також: