Російські фанати НКВС і ватників вразили соцмережі: опубліковано відео
Категорія
Світ
Дата публікації

Російські фанати НКВС і ватників вразили соцмережі: опубліковано відео

Російські фанати НКВС і ватників вразили соцмережі: опубліковано відео
Джерело:  online.ua

Український журналіст, кореспондент УНІАН в Москві Роман Цимбалюк оприлюднив відео того, як в ході святкування росіянами Дня Жовтневої революції молоді люди в ватниках пропагували НКВС.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook журналіста.


"Усі їх засуджують, що вони кати, мерзота, людей розстрілювали, а про справжніх героїв війни вже й не пам'ятають. Тому я ось стою і пропагую, - сказала дівчина, тримаючи в руках плакат з гаслом "Слава забутим героям НКВД".


Читайте також: В Москву заради розваги "повернули" сталінські часи: опубліковано фото


"У рубрику "У всіх свої герої". Думав мене вже не можна здивувати, але я помилився! В Росії чергове свято - 99 річниця перевороту і захоплення влади більшовиками або "Велика Жовтнева соціалістична революція". Комуністична партія заборонена в Україні", - написав Цимбалюк.Дане відео викликало бурхливу реакцію користувачів соцмереж. Так, Хозарський Гойдалки написав: "Самий пі**ець, що саме ось такі нікчемні невдахи, як ці на фото, маючи корочку і наган, творили пекло і мстили всьому світу".


Тетяна Боровська: "Да уж, упущення. Ця країна гостро потребує пам'яток сталінським надзвичайних розстрільним трійкам НКВД".Нюня Олександр: "Раз вже Сталіну - слава, то і забуті НКВСисти - герої... А як інакше!?".


Emmet Brown: "Нда, на плакаті не вистачає слів: "Не втомлювалася їх рука тримати наган".


дмитрий stoff: "Freak Power".


Alexandr Winter: "Ось саме таких ботаніків і любили їсти на сніданок забуті герої НКВС".Сергій Шавшуков: "Варто було подути ГУЛАГ'овскому вітру, вилезли онуки НКВС'шних виродків".


santapiko: "Слава забувших героїв".


Palych555: "Цим двом на фото - в армію пора! Там награються. Мало не здасться!".


Читайте також: Знову взяли Берлін: Росія вразила новим прикладом победобесія


Natalia Churikova: "Головне, що нічого не заважає монархістам і сталіністам святкувати разом!".


Марія Яковлєва: "А приклади справжніх героїв НКВД вони привели? Було б дуже цікаво зрозуміти, що конкретно вони розуміють під "справжніми героями".


Oleg Pshenichny: "Їх би сопливих носом куди-небудь в московський замет вмочити, раз по сто".


Як повідомляв ONLINE.UA, раніше блогер  Рустем Адагамов розповів, як за два місяці роботи океанаріуму у Владивостоці загинуло 14 тварин, після чого керівництво запросило священнослужителів для освячення водойм.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?