Російські окупанти репресували 30 людей на Луганщині — запідозрили у співпраці із ЗСУ
Категорія
Україна
Дата публікації

Російські окупанти репресували 30 людей на Луганщині — запідозрили у співпраці із ЗСУ

Російські окупанти репресували 30 людей на Луганщині — запідозрили у співпраці із ЗСУ
Джерело:  online.ua

Росіяни репресували та вивезли до тимчасово окупованого Луганська 30 мешканців села Половинкине, яких підозрили у передачі інформації українським військовим про позиції армії РФ.

Джерело: Центр національного спротиву

Російські військові репресували три десятки людей на Луганщині

Ворог заблокував для "фільтраційних заходів" село Половинкине на тимчасово окупованих територіях луганської області. Село взяли в оточення й заблокували в’їзд та виїзд. Причиною стали успішні прильоти по позиціях ворога, в яких окупанти звинувачують місцеве населення, – повідомив ЦНС.

Як зазначається, російські окупанти репресували 30 мешканців села та насильно вивезли до Луганська.

До мешканців села застосовується "колективна відповідальність". При цьому ворог перебуває в пастці своїх ілюзій й не розуміє, що на ТОТ майже кожен мешканець може повідомити про їх позицію, бо вони окупанти, а не "визволителі", – наголосили представники Спротиву.

У ЦНС додають, що такі відповідні російські заходи не принесуть ніякого результату.

Додамо, що напередодні Нового року окупанти обмежили пересування між селами в Запорізькій області, аби знизити витік інформації щодо їх розміщення.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?