У соцмережах божевільне марення бойовиків про прибуття радіоактивної техніки з Чорнобильської АЕС в зону АТО на Донбасі викликало бурю веселощів і шквал коментарів.
Про це повідомляє ONLINE.UA.
Так, відомий блогер Антон Ходза в своєму Facebook виклав скріншот публікації російського пропагандистського телеканалу «Звезда» і попередив бойовиків: «Чекайте навали супермутантів».
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x524/c/ad/l7ynj4-d8222104008db443c1c98d5e4eca7adc.jpg)
Пізніше в коментарях він додав ще одну картинку, зроблену за мотивами голлівудського фільму "Халк" з підписом: "Передали в N-ську бригаду мінігани і гаус-Гани, спасибі всім, хто скинувся, ось номер карти для допомоги бригаді.
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x211/7/51/c7pzl6-66830ca0b765ea726d3e15510c6f6517.jpg)
Під його коментарем українці залишили безліч своїх жартів і фотожаб.
Так Vladislava Didenko коротко написала: "Радіоактивна сотня", а Tetiana Kuplevatska зазначила: "О, то вони ще не знають про психотропну зброю".
Тим часом Олександр Вороненко написав, що військова частина "Десна" у всій красі реально брала участь в розтягуванні радіоактивного г**на з ЧАЕС. Просто територіально, найближча величезна частина сухопутних військ з купою потужної техніки. Я служив там в 2004 році, і 1-й парк техніки для нас був закритий - мені прямо сказали, що там стоять МТЛБ (я тоді навчався на механіка-водія МТЛБ), заражені радіацією з Чорнобиля... так що частка правди в цьому є . Але тільки частка)))) нереально чисто фізично використовувати цю техніку, та й нах**на? Робочої до х**на на складах, яку можна після невеликого ремонту використовувати!!
Олександр Воробйов додав: "Ну все. Потенційних рабів ВСУ і добробати розібрали. Решту мутантів на поїдання", а Володимир Черниш підтримав його: "Самохідна радіоактивна техніка. Замість бензину заправляти "ополченцями".
Миша Ясинський напророкував, що "тепер замість негрів і поляків з Блеквотер будуть двоголові негри і поляки з зябрами".
І нарешті, на це ж повідомлення в twitter користувач "рукопожатый офшор" додав свій коментар із фото: "Технік готує водія до виїзду на чорнобильській БМП".
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x268/1/e3/43n7dp-95ea045007552c1e765cceb7f3c9de31.jpg)
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше неймовірною радянською маячнею вражав самозваний "мер" Горлівки Станіслав Кім.