Нардеп України Надія Савченко 2 січня поїхала на Донбас, чим викликала масу питань користувачів мережі.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook політика.
Читайте також: Савченко намагалася прорватися в ДНР і говорила, що бачить Плотницького і Захарченко в Раді
Так, Савченко опублікувала фото з поїздки і розповіла, що відвідала штаби Національної гвардії та Збройних сил України, розміщені в зоні АТО на Донбасі. "Службу несуть на високому рівні. Спасибі, хлопці, за захист України", - написала вона.
Користувач соцмереж Олена Єфименко запитала у неї у відповідь: "А від кого вони по-Вашому захищають Україну? Чи не від тих чи, в ком "чорта не видно"?".
Malugin Grigoriy: "Вибори на Донбасі будуть проходити під яким прапором? Я так розумію, військова техніка стоїть на ВЕЛИКІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ, а ось що робить техніка братської країни в Червоному промені - чесно, я Вас не розумію, поясніть, чітко, ясно і коротко, як личить офіцеру".
Юрій Примак написав: "У мене відбулася розмова зі звільненим військовополоненим мого батальйону. Він каже, що у нас офіційно заявлена кількість людей, про яких нам відомо. Але є ті, які у нас проходять як безвістей зниклі - а насправді знаходяться в підвалах конкуруючих між собою банд і військових формувань. Тобто точно нам невідомо кількість в/п. Чи правильний тоді обмін за формулою "всіх на всіх" і чи не надасть такий крок з боку України, поштовх сепаратистам таким чином замести сліди, ліквідувавши неврахованих і небажаних свідків?", у відповідь на що Савченко написала: "У три етапи: 1 етап - підтверджені (всі на всіх). 2 етап - заявлені (зниклі безвістей), оприлюднити списки, шукати в тюрмах. "Тюремна пошта" в цьому випадку працює краще служби, знаю з власного досвіду. 3 етап - ті, кого не вдалося знайти (швидше за все мертві). Списки є. Оприлюднити потрібно за згодою".
Серьога Рівненський: "Мабуть, прикольно їздити з інспекціями? Цікаво за чий рахунок поїздки??".
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше Надія Савченко заявила, що хоче привезти до Києва ватажків ДНР і ЛНР Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького для тривалих розмов, подібних Мінським переговорів.