Шахтар - Бенфіка: як закінчився видовищний матч Ліги Європи

Ввечері у четвер, 20 лютого, почався матч Ліги Європи між українською футбольною командою "Шахтар" та португальською "Бенфікою". Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на трансляцію двобою.

Поєдинок 1/6 фіналу турніру почався о 19:55 за київським часом. Він пройшов на полі харківського стадіону "Металіст".

Під час першого тайму футболісти обох клубів обмінювалися атаками, але жодна з них не завершилася якимось результатом.

Друга половина матчу відзначилася динамічною грою з обох боків. Рахунок відкрив "Шахтар" на 56-й хвилині.

Перший гол "Бенфіки" був забитий вже на 62-й хвилині, але у суперечливій ситуації. Головний арбітр скасував його та призначив пенальті на користь португальців. Цей удар успішно реалізував Піцци.

Нападникам української команди вдалося "оформити" другий гол під час 72-ї хвилини. Його автором став Коваленко.

На останніх хвилинах португальський суперник намагався атакувати територію "гірняків", але безуспішно. Матч завершився мінімальною перемогою "Шахтаря" - 2:1.

Як повідомляв ONLINE.UA, нещодавно "Шахтар" потрапив до 30-ки найбільш стабільних фінансово футбольних клубів світу.