Шахтар - Дніпро - 1-0: онлайн матчу

Лідер чемпіонату України донецький "Шахтар" переміг "Дніпро" у матчі 1/2 фіналу Кубка України.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію з Харкова.

У фіналі "Шахтар" гратиме з "Динамо". Матч відбудеться 17 травня також у Харкові.

Нагадаємо, що у нинішньому сезоні "Шахтар" виграв обидві зустрічі з "Дніпром" у чемпіонаті - 4:0 у Львові та 2:0 у Дніпрі.

В рамках Кубка України команди раніше зустрічалися 15 разів. "Шахтар" переміг 8 разів, двічі успіх був на боці "Дніпра", ще 5 ігор завершилися внічию. Різниця м'ячів - 24:10 на користь "гірників".

Попередня кубкова дуель "гірників" та "дніпрян" відбулася у сезоні 2015/16. Тоді у півфіналі донеччани виграли домашню гру (1:0), а у Дніпрі була зафіксована нічия (1:1).

КУБОК УКРАЇНИ

1/2 фіналу

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр:  Олександр Дердо (Чорноморськ)

ШАХТАР Донецьк - ДНІПРО - 1:0

1:0 Тайсон, 68'(Марлос)

Попередження: Юрій Вакулко, 57'; Олександр Сваток, 82'; Микита Шевченко, 90+2'

Шахтар: 26. Шевченко - 2. Бутко, 38. Кривцов, 18. Ордець, 66. Азеведо, 29. Алан Патрік (59. Зубков, 87'), 17. Малишев, 11. Марлос, 9. Дентіньо (10. Бернард, 60'), 28. Тайсон (к) (6. Степаненко, 78'), 99. Бланко Лещук

Запасні: 32. Каніболоцький, 33. Срна, 5. Кучер, 19. Феррейра

Дніпро: 12. Лунін - 3. Адамюк, 39. Сваток, 71. Лопирьонок, 2. Влад, 29. Ротань (к) (9. Вакулко, 50'), 8. Польовий, 33. Нагієв, 10. Кочергін, 23. Чеберко (25. Когут, 64'), 15. Довбик (99. Луньов, 74')

Запасні: 1. Баштаненко, 14. Чеберячко, 22. Сафронов, 87. Кожушко

________________________________________________________________________

21:55. наостанок статистика матчу Шахтар - Дніпро

21:54. ОТЖЕ, 17 ТРАВНЯ НА ЦЬОМУ Ж СТАДІОНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕТВЕРТА У НИНІШНЬОМУ СЕЗОНІ БИТВА ДИНАМО - ШАХТАР(п'ята нас чекає наприкінці травня у чемпіонаті)

90+7 хв. подача - захисники м'яч виносять і на цьому лунає фінальний свисток

90+6 хв. кутовий. Останній шанс для "Дніпра". У карний майданчик прибіг і Лунін

90+2 хв. за затримку часу попереджено Микиту Шевченка

90+1 хв. вивірена подача Польового на Когута - той б'є головою - повз ворота

90+1 хв. Нагієв б'є з 15-ти метрів - м'яч блокує Ордець

90 хв. "дніпряни" йдуть на штурм воріт

87 хв. Зубков міняє Алана Патріка, що отримав ушкодження

85 хв. Марлос вирішив самотужки пройти оборону гостей, але, увірвавшись у карний майданчик, втратив м'яч

82 хв. попереджено Сватка за грубу гру проти Азеведо

78 хв. замість Тайсона на полі з'явився Тарас Степаненко

77 хв. "дніпряни" все більше розкриваються

76 хв. гості перехопили м'яч біля карного майданчика "гірників". Вакулко вирішив нанести удар з-за меж карного майданчика, але послизнувся і не зміг завдати прицільний удар

75 хв. Влад вирізав з лівого флангу подачу на Когута. Той пробив головою - м'яч летить в руки Шевченку

74 хв. остання заміна у "Дніпра": Довбика міняє Луньов

74 хв. два кутових розіграли "дніпряни". Гостроти біля воріт Шевченка не було

68 хв. красива комбінація "гірників" завершується пасом п'ятою Марлоса на Тайсона, а той з 10-ти метрів розстріляв ворота "Дніпра"

68 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Тайсон

65 хв. Когут вивів Нагієва сам на сам. Малишев відтіснив того до лицьової лінії і хавбек "Дніпра" втратив момент для удару

64 хв. друга заміна у "дніпрян". Когут міняє Чеберка

63 хв. Тайсон вивів Бланко Лещука сам на сам. Аргентинець бив з лінії воротарського майданчика у ближний кут, але Лунін знову рятує "Дніпро"

61 хв. супермомент втрачає Малишев. Після дального удару Марлоса м'яч відскочив до Малишева, той бив з десяти метрів у лівий кут воріт, але не влучив

60 хв. перша заміна у "Шахтаря": Бернард міняє Дентіньо, що провів соту гру за донецький клуб

57 хв. Довбик невдало розпорядився м'ячем на половині поля "гірників". Пішла контратака господарів, яку був вимушений переривати Вакулко, збиваючи Азеведо. Гравець "Дніпра" отримав жовту картку

56 хв. Тайсон завдав потужний удар з 10-ти метрів - Лунін відбив м'яч

55 хв. кутовий у "Дніпра". Подача в центр карного майданчика - м'яч вибив Тайсон

50 хв. вимушена заміна у "Дніпра". Вакулко вийшов замість Ротаня

46 хв. здалеку б'є Марлос - в руки Луніну. Але Дердо фіксує фол в атаці

21:02. "гірники" розіграли м'яч в центрі поля. Поїхали

21:01. повертаємося на стадіон "Металіст", де за хвилину почнеться другий тайм

20:47нудьгуючий перший тайм на стадіоні "Металіст". Найактивнішими поки що є вболівальники. Чекаємо другого тайму

45 хв. Дердо дає свисток на перерву

44 хв. вже відомий перший фіналіст Кубка. "Динамо" у Миколаєві розгромило місцевий клуб

42 хв. Марлос увірвався у карний майданчик і намагався віддати пас на Бланко Лещука, але Лунін прочитав ситуацію і перехопив м'яч

38 хв. чи то "Шахтар" не поспішає, чи то "Дніпро" так добре обороняється, але поки на полі грають дві рівних команди. У "гірників" зовсім немає переваги

33 хв. Алан Патрік зі штрафного з 30-ти метрів б'є в ліву дев'ятку. Але удар не сильний і Лунін спокійно ловить м'яч

32 хв. "гірники" вже близько двох хвилин перепасовуються в центрі поля, намагаючись знайти шпарини у обороні Дніпра"

26 хв. на трибунах, таке враження, що більше вболівальників "Дніпра"

25 хв. багато помилок з обох сторін

18 хв. перший гострий момент у гостей. Довбик пробив з 18-ти метрів. Каніболоцький відбив м'яч ногою

15 хв. кутовий у "дніпрян". Подача на лінію воротарського майданчика - Шевченко вибив м'яч кулаком

14 хв. Марлос віддав передачу на Азеведо. Невеликий рикошет від захисника і бразильський захисник впритул розстрілював Луніна, але голкіпер знову відбив м'яч

10 хв. після розіграшу кутового Малишев небезпечно пробив головою - вище воріт

10 хв. перша нагода у господарів. Марлос в карному майданчику спокійно пройшов Лопирьонка і з семи метрів завдав потужний удар. Лунін відбив м'яч на кутовий

9 хв. поки що "дніпряни" спокійно нейтралізують усі атакувальні потуги "гірників"

5 хв. "гірники" взяли гру під свій контроль

3 хв. Марлос пробив з-під захисника - Лунін впевнено ловить м'яч

20:01. гра почалась. В центрі поля розіграли м'яч гості

20:00. традиційно на домашніх матчах "гірників" гімн України не лунає

19:55. лічені хвилини до початку гри. Команди виходять на поле

17:43. керманич "Дніпра" Дмитро Михайленко зазначив, що команда зробить все для виходу у фінал

"Приреченості немає. Ми налаштовуємо хлопців на подвиг, на те, що потрібно вірити. Без віри немає сенсу взагалі їхати до Харкова. Ми розраховуємо на те, що нас буде супроводжувати удача, що ми надійно зіграємо в обороні. Зрозуміло, що ігри проти свідомо більш сильного противника виграються завдяки удачі, відмінній грі воротаря, реалізації нечисленних шансів. Ми віддаємо собі звіт, що гра буде проходити в 30-40 метрах від наших воріт, ми рідко будемо контратакувати - це все зрозуміло. Але ми повинні підготуватися, приготувати якісь сюрпризи для донецької команди і розраховувати на те, що вони не відновляться після важкої гри в чвертьфіналі проти "Полтави", - сказав Михайленко

Останні іронічні слова керманича дніпрян викликали сміх серед журналістів. Адже "Шахтар" потрапив до півфіналу, не виходячи на поле

17:42. у дніпрян кадрових втрат немає

17:39. "Шахтар" прибув до Харкова без трьох гравців основної обойми - Андрія П'ятова, Ярослава Ракицького і Віктора Коваленка

11:55. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн трансляції матчу 1/2 фіналу Кубка України ШАХТАР - ДНІПРО