"Шахтар" зіграв у бойову нічию з "Севільєю" в півфіналі Ліги Європи

Донецький "Шахтар" не зміг обіграти іспанську "Севілью" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи.
Зустріч закінчилася з рахунком 2:2. ONLINE.UA вів  онлайн-трансляцію матчу ШАХТАР - СЕВІЛЬЯ.
ДИВІТЬСЯ: Шахтар - Севілья - 2-2: відео огляд матчу 1/2 фіналу Ліги Європи
Початок матчу видався шокуючим для "гірників". Серія помилок оборони призвела до голу Вітоло на 6-й хвилині.
Але з 15-ї хвилини "Шахтар" заграв. Та так, що гості не знали, куди бігти, що робити. Як підсумок, "Шахтар" за 12 хвилин забив два голи. А могли "гірники" і зовсім довести рахунок до розгромного, але не дотиснули здеморалізованого суперника.
У другому таймі команди помінялися ролями. "Шахтар" повністю віддав ініціативу супернику, за що і поплатився. Питання другого м'яча у ворота Пятова було справою часу. Іспанці не реалізували три моменти з гри, але забили з пенальті. Причому привіз 11-метровий Факундо Феррейра, якого, як і Тайсона, потрібно було міняти ще в середині другого тайму. Луческу ж зробив всі заміни в компенсований час.
Фінальний штурм "Шахтар" організував, але дивідендів у вигляді забитого м'яча він не приніс.
У підсумку, 2:2 - з таким рахунком закінчується третій поспіль матч між "Шахтарем" і "Севільєю" в основний час.
Тепер "гірникам" потрібно перемагати 5 травня в Севільї. Шанси у "Шахтаря", безумовно, будуть. Але ними потрібно ще скористатися.
ЧИТАЙТЕ: Коноплянка поділився емоціями після битви з "Шахтарем" в Лізі Європи