Ще одна область України потрапила в червону зону
Категорія
Україна
Дата публікації

Ще одна область України потрапила в червону зону

Ще одна область України потрапила в червону зону
Джерело:  online.ua

29 березня офіційно стало відомо, що вже у 11 областях діє червоний рівень епідемічної небезпеки. Варто звернути увагу на те, до "червоних" регіонів додали Чернігівську область. Обмеження цього рівня починають там діяти вже із 29 березня. Водночас, у відповідному переліку залишаються Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька області та місто Київ. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я.

Як відомо, "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки встановлений на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей.

"Жовтою" залишається лише Херсонська область.

Як уже згадувалося раніше, 28 березня МОЗ двічі протягом дня оновлювало перелік "червоних" карантинних зон. Зранку МОЗ віднесло до "червоного" рівня 13 регіонів. Проте цього ж дня відомство викреслило з "червоних" зон Рівненську, Черкаську та Чернігівську області. Їх тепер віднесено до "помаранчевих".

Не можна також не згадати про те, що перелік заборон і обмежень, які передбачає для населення "червона" зона, починає діяти не після віднесення МОЗ до такої зони того чи іншого регіону, а після відповідного рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

У тих регіонах, де діє червона зона карантину, забороняється:

  • робота кафе, барів і ресторанів — вони зможуть працювати тільки на адресну доставку,

  • прийом учнів в навчальних закладів, крім дитячих садів і установ спеціальної освіти;

  • робота розважальних центрів, зон відпочинку в торгових центрах і непродовольчих ринків;

  • проведення масових заходів.

Окрім того, запроваджені певні обмеження для роботи траспорту. Дозволяється:

  • перевезення пасажирів легковими автомобілями в кількості не більше п’яти осіб, в т. ч. водій;

  • перевезення пасажирів службовим або орендованим автотранспортом в межах кількості місць для сидіння за умови інформування про маршрут руху органів Нацполіціі;

  • перевезення пасажирів спеціальними залізничними рейсами у внутрішньому сполученні, узгодженими з Міністерством охорони здоров’я та Мінінфраструктури;

  • перевезення пасажирів спеціальними залізничними рейсами в приміському сполученні за погодженням з ОДА.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше  біологи створили назальні краплі проти зараження COVID-19  зі 100% ефективністю.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?