Швеція феєрично вийшла у фінал Чемпіонату світу з хокею: опубліковано відео

Збірна Швеції розгромила команду Фінляндії у півфіналі Чемпіонату світу-2017 з хокею.

Як повідомляє ONLINE.UA, гра, що відбулася у Кельні, завершилася з рахунком 4:1 на користь "тре крунур".

На початку зустрічі Александер Едлер вивів шведів вперед. Але фіни доволі швидко відігралися завдяки голу Йоонаса Кемппайнена.

Вирішальним виявився другий період, в якому шведи двічі реалізували більшість. Результативні удари виконали Джон Клінгберг і Вільям Нюландер.

На 54-й хвилині Юакім Нордстрем встановив остаточний рахунок.

Дивіться: Хокеїсти Канади за 4 хвилини поставили Росію на коліна: опубліковано відео

У фіналі Швеція зіграє зі збірною Канади. А Фінляндія побореться з Росією за третє місце.

Цікаво, що Канада і Швеція зустрічаються у фіналі вперше з 2004 року і вчетверте всього.

У 2004-му канадці перемогли з рахунком 5:3. За рік до цього канадці здолали шведів у овертаймі (3:2).

Також команди зустрічалися у фіналі на ЧС-1997. Тоді у фінальній серії грали до двох перемог. Шведи виграли першу гру (3:1), але програли у двох наступних (1:3, 1:2).

Дивіться: Чемпіонат світу-2017 з хокею: календар і результати всіх матчів, турнірні таблиці

Фінал Канада - Швеція розпочнеться о 21:45.