Скандал з квартирою Лещенка: ЗМІ поспілкувалися з мамою нардепа
Категорія
Україна
Дата публікації

Скандал з квартирою Лещенка: ЗМІ поспілкувалися з мамою нардепа

Скандал з квартирою Лещенка: ЗМІ поспілкувалися з мамою нардепа

Журналісти поспілкувалися з матір'ю народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Сергія Лещенка, яка, за інформацією Національного антикорупційного бюро, дала Лещенкові 77 тисяч доларів на придбання квартири в центрі Києва, знятих з оформлених на неї депозитів.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на kp.ua.
ЗМІ зазначає, що будинок на Турівській, де проживає мати Лещенка, до елітного житла не дотягує.
«Я Сергія Лещенка давно тут не бачив, але можу сказати, що сім'я дуже пристойна, спокійна, і ніяких претензій у сусідів до них не було ніколи. Тут тобі ні п'янок, ні бешкетів, ні кричущої музики», - розповів сусід Лещенко на ім'я Влад.
«Дуже доброзичлива жінка. Завжди привітна з усіма, а що стосується багатства, так вони завжди жили як всі», - розповіла пенсіонерка Олена про матір Сергія Лещенка, 67-мирічну Тамару Яківну.
При цьому мати Лещенка заявила виданню, що до неї в квартиру вже кілька днів «ломляться» журналісти і люди з камерами. «Я шкодую, що не викликала поліцію. І викличу, якщо це ще повториться», - сказала Тамара Лещенко.
Відзначимо, при купівлі квартири 77 тисяч доларів (1 млн 998 тис грн) народний депутат зняв з депозитів, оформлених на ім'я своєї матері Лещенко Тамари Яківни. Про ці кошти народний депутат не згадував, підкреслили в НАБУ.
Цивільна дружина Лещенка Анастасія Топольська, згідно з інформацією НАБУ, дала депутату 6 тисяч доларів або 150 тисяч гривень.


Фото: kp.ua


Як повідомляв ONLINE.UA, в соцмережах спалахнув грандіозний скандал навколо купівлі нардепом Сергієм Лещенком дорогої квартири в центрі Києва, частину грошей на яку він нібито позичив у керівника "Української правди" Олени Притули, а частину - у своєї цивільної дружини діджея Анастасії Топольської.
Пізніше сам Лещенко, відомий своїми виступами про боротьбу з корупцією, написав заяву в НАБУ з проханням перевірити законність його придбання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?