Соцмережі розвеселила символічна пачка сигарет "Російська весна": з'явилося фото
Категорія
Світ
Дата публікації

Соцмережі розвеселила символічна пачка сигарет "Російська весна": з'явилося фото

Соцмережі розвеселила символічна пачка сигарет "Російська весна": з'явилося фото
Джерело:  online.ua

У мережі посміялися над фотографією символічної пачки сигарет "Російська весна" з підписом "Мертвонародження".
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сторінку Дмитра Шулімова в Facebook.Напис "Мертвонародження" - аналог напису "Мінздрав попереджає" (а точніше, зображення хвороб, до яких призводить паління), проте в історії з так званою "Російською весною" це виглядає символічно.


"Показали мені тут в Пітері нові сигарети. Не втримався, сфотографував. Палити не ризикнув", - пише Шулімов.


Інші користувачі також прокоментували запис.


""Російська весна" - це точно частина явища під назвою "мертвонародження"", - пише

Daria Dan

."Такі речі треба купувати і колекціонувати. Згодом вони перетворюються на раритети. До сих пір картаю себе за те, що в шкільні роки не купив набори сірників "По ленінських місцях" із зображенням садиби Зінаїди Морозової на коробці і "Знаєте, яким він хлопцем був..." з портретом Ю.Гагаріна. І ціна-то їм була 10 копійок. Продавалися в кожному кіоску", - написав Олексій Копієнко.

"Запрацювала нарешті агітація проти паління", - коментує Mikhail Birukov."У них шоколадний фільтр, а тютюн просто гидота. Коротше спочатку солоденько, а потім г * вно. Вся суть "російської весни"", - пише Мария Емельяненко.Нагадаємо, в мережі посміялися над жуйками сепаратистів "Новоросія це ...", які повторюють дизайн "Love is".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?