Найвищий рівень безробіття зафіксовано в Луганській, Донецькій і Волинській областях. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на дані Державної служби зайнятості.
Згідно останньої інформації Держстату, рівень безробіття населення (за методологією Міжнародної організації праці) в віці 15-70 років склав 9,2% працездатного сили.
«Найнижчий рівень безробіття спостерігався в Харківській (5,9%), Київській (6,3%) областях та місті Києві (6,7%), а найвищий – в Луганській (15,3%), Донецькій (14,1%), Волинській (12,3%) областях», – повідомили в Державній службі зайнятості.
Станом на серпень цього року статус безробітного мали 275 тисяч українців, з них 224,8 тис. отримували допомогу по безробіттю. Переважну більшість (159,5 тис.) з цього переліку становлять жінки. Решта 115,5 тисяч безробітних є чоловіками.
З 1 січня 2019 року офіційно зареєстровані безробітні отримують такі розміри державної допомоги:
1630 гривень – для застрахованих осіб, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж 6 місяців;
610 гривень – для осіб, які мають страховий стаж менше 6 місяців протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної.
Нагадаємо, що за даними опитування українців про найбільші проблеми, які їх хвилюють, у січні цього року безробіття перебувало лише на 4-му місці. Найбільше всього громадян України хвилювало зростання цін, система охорони здоров’я та соціальний захист бідних.