Столтенберг назвав ключову умову для початку вступу України в НАТО
Категорія
Політика
Дата публікації

Столтенберг назвав ключову умову для початку вступу України в НАТО

Столтенберг назвав ключову умову для початку вступу України в НАТО
Джерело:  online.ua

За словами генсека НАТО Єнса Столтенберга, передумовою для розпочатку процесу прийняття України в Альянс має стати перемога над окупаційною армією РФ. 

Джерело: виступ голови НАТО на саміті Альянсу в Бухаресті

В НАТО готові розглядати варіанти щодо членства України 

Попередньою умовою для того, щоб це питання взагалі було на столі, є те, щоб Україна перемогла і ми їй в цьому допомагаємо. Союзники під час зустрічі чітко дали зрозуміти, що вони готові зберігати підтримку передовим військовим обладнанням, боєприпасами, паливом, усім, що потрібне українцям для самооборони, - зазначив Столтенберг.

Генсек НАТО закликав країни-члени мобілізувати зусилля для підтримки України на її щляху до перемоги над злочинною армією РФ. Зокрема, це стосується військового, економічного, фінансового та гуманітарного питання.

Якщо Україна не здобуде перемогу як незалежна, суверенна держава, тоді, звісно, питання членства зовсім не буде на столі, тому що ми не матимемо більше кандидата на членство в особі України, - підкреслив генсек Альянсу.

За його словами, необхідно розвивати як політичне, так і практичне партнерство з Україною, зокрема перейди від радянських зразків до озброєння українських сил за стандартами НАТО.

Це посилить інституції України, допоможе їй перейти від радянських стандартів обладнання до доктрин сучасного обладнання НАТО. Це добре для України для посилення взаємної сумісності і також допоможе їй наблизитись до членства, - наголосив Столтенберг.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?