Українська співачка Тіна Кароль та її благодійний фонд у День захисту дітей надали допомогу дитячим онкологічним відділенням лікарень у трьох містах України: Миколаєві, Запоріжжі та Кропивницькому.
Про це йдеться на сторінці співачки у Facebook, повідомляє ONLINE.UA.
Сума, перерахована на потреби хворих дітей, складає 200 000 гривень.
Фонд Тіни Кароль "Полюс притяжения" надає допомогу виключно за рахунок фінансування самою співачкою. Починаючи з 2014-го року кожен її сольний концерт збирає частину коштів для подальшої благодійної допомоги.
Читайте також: Світові зірки візьмуть участь у благодійному концерті Аріани Гранде в Манчестері
"З кожного концерту, в тому числі і тут, у Німеччині, частина заробітку йде на допомогу діткам, і я дуже пишаюся, що саме цими днями ми нарешті відвантажили ще одну партію допомоги. Я допомагаю по покликанню серця. Я це роблю сама, мені радісно допомагати, дарувати діткам і їхнім батькам надію. Я допомагаю тим життям, яким ще можна допомогти. Для себе вирішила, що це буде моєю місією", - сказала співачка на зустрічі з українською спільнотою в посольстві України в Німеччині, яка відбулася нещодавно.
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x289/2/3b/tgi5y3-3173a0582ba8677a0c4ff8a76ec9e3b2.jpg)
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x573/b/b3/jumgoe-e3de1e6fb5f34a653f6dbbed41230b3b.jpg)
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x573/c/16/sarvzd-c017bac4200e5052781e9d0ef778f16c.jpg)
Як повідомляв ONLINE.UA, нещодавно Тіна Кароль випустила кліп на пісню "Я не перестану", яка стала саундтреком до українського серіалу "Хороший хлопець".