Це геніально: психологи розробили IQ-тест, що складається лише з 2 питань
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Це геніально: психологи розробили IQ-тест, що складається лише з 2 питань

Це геніально: психологи розробили IQ-тест, що складається лише з 2 питань
Джерело:  online.ua

Науковці створили новий IQ-тест, який складається лише з 2 пунктів. Так, психологи з Лондона і Сінгапуру стверджують, що виявити людей з високим інтелектом можна за 30 секунд, передає ONLINE.UA з посиланням на ВВС.

Дайте відповідь на ці два питання:

1. Якщо б ви жили в густонаселеному районі, вас би дратувала велика кількість людей?
а) так, сильно
b) трохи
c) взагалі б НЕ дратувала

2. Якби була така можливість, ви б хотіли зустрічатися з друзями не кілька разів на тиждень, а спілкувалися з ними кожен день?
a) так, звичайно!
b) можливо
c) не хотів

Результати тесту: 

Якщо ви відповіли "b" або "c" на перше питання і "c" на друге – ваші соціальні переваги збігаються з поведінкою інтелектуалів.

Науковці запевняють, що життя в густонаселених районах в цілому асоціюється з меншою задоволеністю життям, але дослідження показало, що натовпи людей більше дратують респондентів з низьким інтелектом (середній бал групи за стандартним IQ-тестом – 81), ніж групу із середнім балом 116. Тест передбачає, що "середній інтелект" – це 100 балів.

"У випадку з приятелями – щоденне дружнє спілкування, згідно з тим же дослідженням, приносить більше радості людям з невисоким IQ. На інтелектуалів це так не діє. Цікаво, що розумники недостатньо розумні для того, щоб розпізнати цю проблему – вони проводять в компаніях більше часу, ніж недалекі люди, не розуміючи, що активне соціальне життя приносить їм більше роздратування, ніж веселощів", - сказано в повідомленні.

Раніше ONLINE.UA розповідав, як покращити роботу мозку.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?