Це станеться вже 2 жовтня - стало відомо про важливе рішення Верховної Ради
Категорія
Україна
Дата публікації

Це станеться вже 2 жовтня - стало відомо про важливе рішення Верховної Ради

Це станеться вже 2 жовтня - стало відомо про важливе рішення Верховної Ради
Джерело:  online.ua

Очільник Верховної Ради Дмитро Разумков поділився з українцям важливою новиною - він наголосив, що на годині запитань до уряду у Верховній Раді у п’ятницю, 2 жовтня, щодо катастрофи літака з курсантами 25 вересня заслухають віцепрем'єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. Це рішення було ухвалене під час погоджувальної ради парламенту. Окрім того, постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан зазначив, що наступного дня після трагедії, в суботу, уряд створив державну комісію з розслідування причин катастрофи літака Ан-26 у Харківській області. За його словами, усі родини загиблих отримають одноразові допомоги у розмірі понад 1,6 млн грн. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на сайт Верховної Ради України.

"Я так розумію, що всі підтримують пропозицію Олександра Корнієнка щодо заслуховування профільного віцепрем'єра пана Уруського. Чи все ж таки міністра оборони Тарана? Міністр і так буде – ви йому зможете задати питання в рамках 20 хвилин, які відведені для запитань до прем’єр-міністра. Тоді заслуховуємо віцепрем’єра", - наголосив Дмитро Разумков.

Що важливо розуміти, сам Олег Уруський нещодавно повідомив, що чорні скриньки літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил, який розбився увечері 25 вересня на Харківщині, знайшли, наразі розпочався процес їх дешифрування.

"Бортові самописці ("чорні скриньки") знайдені. Вони вціліли. Їх стан задовільний. Інформація на самописцях збережена. Вони вилучені та 27 вересня авіаційними експертами під контролем ДБР розпочато процес їх дешифрування, який триватиме орієнтовно 3-5 днів", - розповів український чиновник.

Нагадаємо, що 25 вересня у Харківській області на 530 кілометрі траси Київ – Харків поруч із дорогою впав військовий літак АН-26 і загорівся. На борту було 27 людей: члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба. На місці авіакатастрофи знайшли тіла 25 загиблих, ще одна людина померла у лікарні, один курсант вижив і перебуває у лікарні. Варто звернути увагу на те, що слідчі ДБР розглядають чотири версії катастрофи військового літака АН-26 на Харківщині.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, як Кремль скористався загостренням ситуації в Україні.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?