У Байдена попередили про план Путіна щодо вторгнення в Україну
Категорія
Політика
Дата публікації

У Байдена попередили про план Путіна щодо вторгнення в Україну

У Байдена попередили про план Путіна щодо вторгнення в Україну
Джерело:  online.ua

Радник американського лідера Джо Байдена Джейк Салліван озвучив припущення, що очільник Кремля Володимир Путін може сфабрикувати привід для нового нападу на Україну.

Джерело: Твіттер-сторінка Білого дому

У США озвучили новий план Путіна щодо нападу на Україну

Американські спецслужби визначили, що Росія закладає основу для можливості сфабрикувати привід для вторгнення, у тому числі за допомогою диверсійної діяльності та інформаційних операцій, звинувачуючи Україну в підготовці нападу на російські війська на сході України. Ми бачили цей сценарій у 2014 році і вони готують його знову, - наголосив Джейк Салліван.

За словами радника Джо Байдена, офіційний Вашингтон готовий у будь-якому випадку.

Джейк Салліван також звернув увагу на те, що наразі Білий дім поки не має підтверджень того, що Кремль наважився на повномасштабну військову агресію проти України.

Щодо перемовин із офіційною Москвоб він заявив, що американська влада плекає надію, що "шлях дипломатії може працювати".

Однак, як стверджує чиновник, команда Джо Байдена готова до будь-якого результату переговорів з Володимиром Путіним з питань безпеки у Європі.

Ми готові до будь-яких варіантів. Ми готові добиватися прогресу за столом переговорів. Ми готові робити необхідні та належні кроки для захисту наших союзників, підтримки наших партнерів та жорсткої відповіді на будь-яку неприкриту агресію, яка може статися (щодо України - ред.), - підсумував Джейк Салліван.

Що відомо про переговори США та РФ щодо України й НАТО

Як уже згадувалося раніше, 10 січня у Женеві стартувала серія перемовин щодо безпекових ультиматумів команди російського президента Володимира Путіна.

Під час перших офіційних перемовин з делегацією США офіційна Москва висунула принципові умови, без яких вважає прогрес в інших питаннях малоймовірним. Усі вони стосуються так званих "гарантій безпеки" та діяльності Альянсу на території країн-членів, які приєдналися до НАТО після 1997 року.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?