У "диверсантів" у Криму знайшли візитку Яроша, в соцмережах буря: з'явилося відео
Категорія
Події
Дата публікації

У "диверсантів" у Криму знайшли візитку Яроша, в соцмережах буря: з'явилося відео

У "диверсантів" у Криму знайшли візитку Яроша, в соцмережах буря: з'явилося відео
Джерело:  online.ua

У мережі з'явилося відео затримання та обшуків в  "українських диверсантів", яких ФСБ Росії затримала в окупованому Севастополі.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на відео, опубліковане на YouTube.


В квартирі "диверсанта" знайшли зброю, боєприпаси, вибухівку, плани "диверсій", сувенірну тарілку частини Збройних сил України, прапор України та візитку Яроша.


Читайте також: "Українські диверсанти" в Криму: з'явилася нова інформація про заарештованих


Нагадаємо, що в квітні 2014 року російські пропагандистські ЗМІ представили як доказ причетності "Правого сектора" до перестрілки в Слов'янську візитку тодішнього лідера ПС Дмитра Яроша, нібито знайдену в згорілому автомобілі. Після цього виник інтернет-мем "Візитка Яроша" - вона нібито має надприродну силу і є непереможною.


У мережі з'явилося відео з місця проведення обшуків і затримання "українських диверсантів":


Відео: YouTube/olegon 58


Знахідки в квартирі "диверсантів" викликали бурхливу реакцію користувачів соцмереж. Так, кримські бандерівець написав: "Крим.ФСБ оприлюднила відео затримання "українського диверсанта". Ви не повірите, але знайшли візитку Яроша! Не жартую! Також знайшли пам'ятну тарілку з емблемою української військової частини, державну символіку України. Це щоб уже напевно".Fucking Yalta: "Зовсім недавно я писав, що в Криму досі вірять що головною ударною силою України є ПС".


-КолоВбок-: "Звичайно, кожен український диверсант носить сувенірні тарілки... дивно, а шоколадки рошен не знайшли там в кишенях?".


Спальний район: "Поясніть їм, що вже більше року Ярош не має ніякого відношення до "ПС", нехай міняють пластинку.)))".Альф-русски: "Все по новому колу, чекаємо знову розіпнутих хлопчиків в Ялті або Керчі.."


Ху*вий ПБК: "З Будинку без візитки П'яного Сектора нікуди".


Онук підпільниці: "Давно її не було видно)))".


Читайте також: Інцидент з "диверсантами" в Криму: в Україні на пальцях пояснили брехню окупантів


SvitUA: "Це реліквія. Нехай збережуть. Будуть ще диверсанти, а візіток- тю-тю".


don_bass: "Дивно, що "майн кампф" в шкарпетці не знайшли, ну я думаю ще знайдуть".


Олег: "Я б здивувався, якби не знайшли! Що за диверсант без візиток бандерівців і докладних планів майбутніх лиходійств!".


Рогозін-на-орбіті: "Чергові "українські диверсанти" в Криму. Візитка Яроша, сувенірна тарілка військової частини ЗСУ, прапор України - повний набір диверсанта. Потім замотаний новенький АКС-74 і примітний стовбур СР-3 «Вихор», що не поставлялися за кордони Росії".
HEL: "Це він молодець, що з тарілкою "на диверсію" пішов".


Анатолій DUST: "І при цьому вони несли величезний плакат: "ми диверсанти з України".


SH - a !;)): "І напис на спині - "Дівірсант України" і обов'язково російською, а то по телику не зрозуміють..."


Old: "А посвідчення "Заслужений каратель України"?? Не було?".UkraineForever: "Якісь "диверсанти" де**льні: не зі зброєю/вибухівкою, а з візитками, тарілками..."


Ψ Зрада24 Ψ: "Не вистачає тільки 3кг шматка сала і червоних шароварів, для більшої певності.."


Денис: "Напевно в під'їзді на стінах написано було, що тут живуть диверсанти. Інакше як фсб здогадалися? Якщо сусіди заважають спати, то перекиньте їм під двері візитку Яроша. А взагалі дуже серйозні диверсанти, на справу йти з прапором і тарілкою".


Як повідомляв ONLINE.UA,  10 листопада в ФСБ розповіли про спецоперацію із затримання диверсійно-терористичної групи, в яку нібито входили співробітники розвідки Міноборони України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?