У Дніпропетровському будинку Спілки архітекторів відкрилася виставка картин, які намалювали поранені бійці АТО при лікуванні в Дніпропетровському військовому госпіталі та інших медичних установах міста.
З початку проекту пройшов майже рік. За допомогою 8 волонтерів-художників власні роботи створили понад 100 бійців. Кожен намалював від 3 до 6 картин. Своїми роботами бійці прикрасили стіни палат, дарували їх лікарям, відправляли рідним, а з більше трьох десятків картин утворили експозицію виставки.
- Через живопис хлопці отримують психологічну розрядку, викид адреналіну. Вони занурюються у творчість і забувають про біль. Не дивно, що на їхніх картинах зображені квіти, пейзажі, море і ніякої війни, - розповів організатор проекту голова спілки дизайнерів України Анатолій Менька.
Проект продовжиться в нещодавно відкритому Центрі реабілітації бійців АТО, де планується проведення занять з арт-терапії. До проведення занять залучатимуться професійні художники, скульптори та музиканти.
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x284/8/84/jbrgkc-2a8d05cadc31340a42f40db06e192848.jpg)
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x284/b/13/dh3re5-02321dee56444b2937768c736c1f513b.jpg)
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x284/b/5e/qu42hb-9bd8f8cc8beb1432f921c77325ddb5eb.jpg)
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x284/0/db/yiobk7-8dfca9d65902284346b46de173852db0.jpg)