Низка країн ЄС виступає за накладення санкцій на Польщу у разі відмови Варшави від експорту українського зерна.
Джерело: RMF FM
Що відомо про ймовірність введення ЄС санкцій проти Польщі
За інформацією журналістів видання, представники влади Польщі заявили, що у разі відмови ЄС продовжувати заборону на експорт українського зерна, Варшава у односторонньому порядку введе власні обмеження.
Таке рішення Варшави буде рівносильним порушенню законодавства ЄС.
За це Польщі можуть загрожувати штрафні санкції, однак їхнє застосування передбачає тривалу процедуру, - йдеться у матеріалі видання.
Джерела видання повідомляють, що існує побоювання відповідних кроків у торгівлі, які можуть бути введені окремими країнами ЄС.
На такий крок може зважитися, наприклад, Німеччина, але не тільки вона. Більшість країн виступають проти продовження заборони на імпорт зерна з України тільки для чотирьох країн, - наголошують автори матеріалу.
Видання зазначає, що проти такого продовження можуть виступати до 20 країн.
Що відомо про наслідки атак армії РФ по зерновій інфраструктурі України
За інформацією представників розвідки Міноборони Великої Британії, від початку розв'язаної Кремлем злочинної війни проти України військові злочинці армії РФ знищили 44 об'єкти зернової інфраструктури.
44 зернові споруди постраждали від ударів, зокрема зерносховища, елеватори, комори и складські приміщення, починаючи з лютого 2022 року, - йдеться у повідомленні Міноборони Великої Британії.
У відомстві також підкреслили, що після виходу Росії з так званої "Чорноморської зернової ініціативи" армія агресора посилила свої атаки по об’єктам зернової інфраструктури, завдавши низки ударів зокрема по Одесі та Миколаєву.
Читайте також:
Украина сделала первый шаг к возобновлению экспорта зерна — Зеленский;
Украина способна самостоятельно победить РФ в Черном море — Politico;
Первое судно с момента расторжения РФ зернового соглашения вышло из порта Одессы — Кубраков