За словами представника Головного управління військової розвідки Міноборони Вадима Скібіцького, окупаційна армія РФ готує нову масовану ракетну атаку по Україні та може провести її до 9-10 січня.
Джерело: "РБК-Україна"
Що відомо про підготовку окупантами нової ракетної атаки по Україні
Скібіцький зазначив, що загалом, на підготовку масованої ракетної атаки по Україні в злочинної армії РФ йде близько 2 тижнів.
Ви берете статистику - правильно. Це нескладно порахувати. Масовані обстріли почалися 10-11 жовтня. Потім було щотижня, потім був інтервал у два тижні. Підготовка - це складний процес, - пояснив він. - Це вибір цілей, проведення розвідки, дорозвідки, це підготовка ракет, екіпажів, літаків, які будуть здійснювати удар, та інші питання, що пов'язані з координацією. Адже застосовуються ще безпілотники для ведення розвідки, бойові літаки-носії. А після нанесення ударів знову потрібно провести дорозвідку, уточнити, які результати тощо. Тому тиждень-два – це середній інтервал між використанням ракетного озброєння. Статистика говорить про це, - підкреслив представник ГУР.
За його словами, окупанти можуть провести нову масовану ракетну атаку по Україні ще до 9-10 січня.
Це залежатиме від того, скільки вони будуть застосовувати ракет, скільки на сьогодні в них готові. Ми бачимо, що зараз авіація тренується, перелітає з одного аеродрому на інший, є тренування екіпажів з завдання ударів за минулу добу. Так що йде процес підготовки до наступного обстрілу, - підкреслив Скібіцький.
Представник ГУР також зазначив, що багато чого буде залежати від погодних умов.
Зараз якраз нормальна погода саме для застосування більш високоточного озброєння. "Шахеди" зараз, як правило, працюють у темну пору, а ракетне озброєння може застосовуватися впродовж доби. І зараз погода, принаймні в Києві, відповідна, - пояснив Скібіцький.
На його думку, на плани командування окупаційної армії РФ щодо проведення масованих ракетних атак по Україні впливає велика кількість факторів.
Є комплексні чинники. І погода, і свята, і наявність ракет, і морози. Тому однозначно сказати, що превалює якийсь один елемент, дуже складно, - зазначив представник ГУР.
Читайте також: