У ГУР оцінили загрозу через відновлення виробництва дронів у РФ — відео
Категорія
Україна
Дата публікації

У ГУР оцінили загрозу через відновлення виробництва дронів у РФ — відео

У ГУР оцінили загрозу через відновлення виробництва дронів у РФ — відео
Джерело:  online.ua

Виробництво дронів у РФ стане викликом для української ППО, водночас РФ вже не може відновити свої запаси ракет, які в неї були до вторгнення в Україну.

Джерело: ютуб-канал online.ua

РФ хоче збирати дрони-камікадзе на своїй території

Представник ГУР Андрій Юсов зазначає, що відновлення виробництва дронів у РФ є викликом. Росія намагається перенести спочатку збірку, а потім в перспективі виробництво ударних дронів на свою територію.

Це те, що буде додатково перешкоджати і створювати складнощі для нашої системи ППО і протиракетної оборони.

Представник ГУР зазначає, що ворог, яка б не була у нього деградована військова система, промисловості в тому числі, намагається мобілізувати ресурси, збільшити виробництво і ракетного озброєння і безпілотних літальних апаратів.

Щодо ракетного озброєння, то ми зараз бачимо, які використовуються для останніх ударів по Україні ракети, фактично з пилу-з жару. Тобто вони все, що виробляють, все і випускають.

РФ не зможе відновити попередні ракетні запаси

Юсов зазначив, що відновити ракетні запаси, які були до 24 лютого 2022 року, ворог наразі не спроможний.

Це означає, що ті масовані удари, які ми бачили на першому етапі повномасштабного вторгнення, з такою інтенсивністю і такою кількістю їм буде повторювати важко. Беруться час від часу певні паузи для накопичення ракетних озброєнь, і потім вони інтенсивно використовуються. Тобто така небезпека буде залишатися.

З іншого боку, Україна посилює свої можливості стосовно протиракетної і протиповітряної оборони. Зокрема, за словами Юсова, Україна чекає на добрі новини стосовно авіації.

 Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?