Повітряне командування «Південь» провело комплексне тренування з приведення командування «Південь» і підлеглих військових частин у бойову готовність. Захід проводився під керівництвом командувача Повітряних Сил Збройних Сил України.
За сигналом тривоги особовий склад повітряного командування «Південь» прибув на робочі місця і своєчасно приступив до виконання функціональних обов'язків у складі бойових розрахунків. Кожен військовослужбовець отримав належне озброєння, боєприпаси і матеріальні засоби.
За оцінкою командира повітряного командування «Південь», особовий склад управління та підпорядкованих військових частин з поставленими завданнями впорався. Водночас були дані конкретні вказівки щодо усунення виявлених недоліків.
Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?