У новорічну ніч Лещенко зробив пропозицію своїй дівчині: опубліковано фото
Категорія
Політика
Дата публікації

У новорічну ніч Лещенко зробив пропозицію своїй дівчині: опубліковано фото

У новорічну ніч Лещенко зробив пропозицію своїй дівчині: опубліковано фото

У новорічну ніч народний депутат Сергій Лещенко запропонував своїй дівчині, ді-джею Анастасії Топольській вийти за нього заміж, і отримав її згоду.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook Топольської.
"Я сказала так. І нехай цей чарівний і важливий день задасть тон всьому 2017-му", - написала вона.
Також Топольська опублікувала фотографію кільця на своїй руці.
Варто відзначити, що це повідомлення було написано з Риму.


Читайте також: От шкода пацана: дівчина Лещенко викликала вибух мережі ставленням до музики українськоюЯк повідомляв ONLINE.UA, раніше  Анастасія Топольськая не раз потрапляла в епіцентри скандалів через свої неоднозначні заяви. Так, вона засудила українців, котрі іронізували щодо падіння літака Ту-154 Міноборони Росії.


Також  вона викликала бурхливе обурення соцмереж своїм ставленням до української музики і відмовою вести радіо-шоу з українською музикою.


Варто зазначити, що й сам Сергій Лещенко минулого року став "героєм" великого скандалу, пов'язаного з купівлею квартири у центрі Києва і своїми виправдовуваннями про гроші на її купівлю.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?