У Путіна озвучили претензії Зеленському стосовно "ЛДНР"
Категорія
Політика
Дата публікації

У Путіна озвучили претензії Зеленському стосовно "ЛДНР"

У Путіна озвучили претензії Зеленському стосовно "ЛДНР"
Джерело:  online.ua

Команда очільника Кремля Володимира Путіна скаржиться, що незадоволена відсутністю діалогу між людьми українського лідера Володимира Зеленського та бойовиками ОРДЛО. Окрім того, Москву також турбують слова офіційного Києва про те, що потрібно змінити щось в Мінських угодах. З такою заявою виступив незмінний речник Кремля Дмитро Пєсков, передає ONLINE.UA з посиланням на  "Аргументи і факти".

"Київ весь час говорить про те, що потрібно зібратися "нормандської четвірці". Київ говорить про якісь нові пропозиції, які потім ми ніде не можемо знайти. Але, головне, за останні півроку ми неодноразово чули, що Київ уже вважає мертвими Мінські домовленості. Що ці угоди нездійсненні, що потрібні нові документи і так далі. Ось це, напевно, найнебезпечніше", - заявив представник Володимира Путіна.

Він також почав стверджувати, що окрім Мінських домовленостей наразі немає нічого, на чому можна було б вибудовувати міжнародні зусилля по врегулюванню ситуації на Сході України. Дмитро Пєсков також нагадав, що під цими домовленостями стоять підписи главарів "ЛДНР".

"Зараз українці абсолютно відмовляються від ідеї будь-якого діалогу з ними. Відповідно, досягнення нових домовленостей апріорі неможливо, тому що як можна врегулювати якийсь конфлікт, якщо одна сторона не хоче спілкуватися з іншого? Неможливо говорити про плани врегулювання без урахування думки республік. Абсолютно неможливо", - цинічно зазначив речник Кремля.

У Пєскова також поцікавилися, чи підтримає команда Путіна терористів в разі бойових дій. Представник президента РФ відповів, що "надіється, що цього не станеться". Окрім того, він поскаржився, що з нормандським форматом справи йдуть погано. Пєсков також додав, що при президенті Володимирі Зеленському не вдалося просунутися в реалізації Мінського комплексу заходів, досягнутих в Парижі. Речник Кремля почав запевняти, що проводити перемовини з українською владою дуже важко і поки не виходить знайти вихід.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що команда Зеленського озвучила свій план після загострення на Донбасі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?