Експерти дитячого підрозділу ООН прогнозують високу ймовірність виникнення у світі "втраченого покоління". ЮНІСЕФ вважає, це пов'язано із тривалим впливом пандемії на добробут, харчування та освіту сьогоденних дітей. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на заяву організації.
За оприлюдненим звітом, перш за все вірус впливає на дитяче покоління посередньо.
Виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Форе звернула увагу на легкий перебіг хвороби у дітей, найбільшою загрозою для них стали рівень бідності та відсутність нормального процесу освіти.
"Майбутнє цілого покоління під загрозою", - підсумувала вона.
Звіт ЮНІСЕФ вказує на рівень поширеності інфекції серед дітей у світі - 1 з 9 випадків у 87 країнах світу станом на 3 листопада. На тлі такої статистики експерти вказали на переваги відкриття шкіл із дотриманням правил безпеки, а от закриття їх водночас має більше негативних наслідків, чим корисних.
У листопаді зареєстровано вплив пандемії на 572 мільйони школярів по всьому світові, що майже дорівнює третині загального показника.
Вже до кінця року статистика може продемонстрували 6-7 мільйонів дітей віком до 5 років з ознаками виснаження чи навіть гострого недоїдання, це на 14% більше у порівнянні зі "звичайними" показниками.
Станом на 19 листопада кількість загальних випадків COVID-19 перевалила вже 56 мільйонів у світі.
Як повідомляв ONLINE.UA, ситуація з коронавірусом в Україні, як і в усьому світі, стрімко погіршується. Але МОЗ закликає українців не панікувати, а діяти виважено. У відомстві нагадали громадянам країни, що ліків проти коронавірусу не існує, тому важливо розуміти, як можна боротися з інфекцією до появи дієвих лікарських препаратів. Виявляється, важливу роль в цьому відіграє раціон харчування людей.