У Запоріжжі відбудеться унікальна гонка з дрон-рейсингу: дивіться відео
Категорія
Спорт
Дата публікації

У Запоріжжі відбудеться унікальна гонка з дрон-рейсингу: дивіться відео

У Запоріжжі відбудеться унікальна гонка з дрон-рейсингу: дивіться відео
Джерело:  online.ua

20 травня у Запоріжжі відбудеться унікальна подія в історії українського дрон-рейсингу. В одному з цехів заводу "Запоріжсталь" пройде перший етап Кубка України з радіокерованих моделей класу FAI F3U.

Як повідомляє ONLINE.UA, гонка отримала назву Zaporizhstal Drone Racing Cup.

Змагання організовані під егідою RotorGP Ukraine при підтримці ФАС / ФАМС України.

Протягом дня учасники цього нового, але дуже цікавого виду спорту боротимуться за призи від PJSC "Запорожісталь".

В гонці братимуть участь 16 спортсменів та пілотів-аматорів. 8 кращих пілотів минулого сезону (за результатами F3U та Dnepr Drone Race 2016) було запрошено організаторами, та 8 пілотів буде додатково відібрано організаторами у порядку реєстрації.

Реєстрація проходить з 27 квітня по 10 травня.

Цікаво, що FAI F3U - це радіокеровані моделі мультікоптерів, що керуються за допомогою відео-зображення з борту моделі. Розмір моделі (по рамі) до 330 мм. Розмір пропеллерів (кожного) до 15,2 см. Вага моделі до 1 кг. Електроживлення до 17,0 В (4S).

Довжина дворівневого треку складає близько 100 м у довжину. На треку розміщено 3-4 перепони та 5-7 поворотів.

Система змагань Zaporizhstal Drone Racing Cup наступна:

• Кваліфікація ( 8 груп, 16 пілотів, відбірковий тур, 8 кращих пілотів увійдуть до 1/4)
• 1/4 (4 групи, 8 пілотів)
• 1/2 (2 групи, 4 пілоти)
• Фінал (2 пілоти)

Оцінки будуть проводиться за критеріями FAI F3U. Кожного пілота в турі оцінюватиме окремий суддя. В залік іде час кіл, в яких без порушень пройдений весь маршрут і подолані усі перешкоди. Пілоти не будуть мати можливості перельоту після падіння (можливість перельоту раунду для обох пілотів залишається тільки за рішення суддів та при існуванні технічних перешкод та/або перешкод у безпеці польоту). Якщо модель пілота впала и не може злетіти без сторонній допомоги – вона залишається на землі до кінця польоту іншого пілота, який автоматично здобуває перемогу. Якщо моделі обох пілотів опиняються на землі – переможцем раунду визначається той пілот, який довше знаходився у повітрі.

Відповідальність за безпеку польоту несе особисто кожний пілот. Під час польоту пілоти намагаються уберегтися від зіткнень з перешкодами та іншими моделями. При падінні моделі і неможливості самостійно злетіти знов, модель очікує закінчення туру на землі. На моделях активована функція fail-safe, яка відключає мотори при втраті сигналу керування. Польоти проводяться в безпечній зоні за огородженням. В разі втрати контакту з моделлю, втрати керування, або небезпечного польоту суддя вимагає зупинки польоту або виключає передавач пілота для примусової посадки моделі.

За грубе, навмисне або повторне порушення правил змагань та безпеки польотів пілот отримає дискваліфікацію.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?