Україна вирвала перемогу у Хорватії у вирішальній битві за Євро-2018: опубліковано відео

Збірна України з футзалу завоювала путівку на Чемпіонат Європи-2018.
Як повідомляє ONLINE.UA, у вирішальному матчі наша команда обіграла грізну збірну Хорватії з рахунком 2:1.

Дивіться: Україна - Хорватія - 2:1 Відео вирішального матчу відбору Євро-2018
На початку матчу українці провели ряд небезпечних атак, створили кілька гольових моментів, але пропустили першими. Еловчіч обіграв на протиході нашого захисника і невідпорним ударом пробив Іваняка.
На щастя, наші хлопці швидко відігралися. Журба і Білоцерківець відібрали м'яч у захисника і реалізували вихід два в один.
Перед перервою Журба міг вивести Україну вперед, але не реалізував вихід один на один.
У другому таймі хорвати, яких влаштовувала нічия, почали грати від оборони. У наших непогані моменти були у Шотурми і Журби, у хорватів Новак пробив у стійку.
Ближче до фінального свистка хорвати пішли в глуху оборону. Але наші хлопці дочекалися свого шансу на 37-й хвилині. Володимир Разуванов обігрався з Ковалем, після чого завдав точного удару по воротах суперника.
В останні три хвилини хорвати провели ряд небезпечних атак, але жоден з ударів не досяг мети.
У підсумку, 2:1 - Україна їде на Євро-2018, а Хорватії ще чекають на стикові матчі.

Відзначимо, що Чемпіонат Європи пройде з 30 січня по 10 лютого 2018 року в словенській Любляні.