Українець забив шикарний гол у Лізі Європи: опубліковано відео

Півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський забив шикарний гол у ворота "Гента" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.
Як повідомляє ONLINE.UA, на 21-й хвилині матчу Малиновський відзначився красивим ударом зі штрафного.
Дивіться: Знамени тий футболіст забив дивовижний гол у Лізі чемпіонів: опубліковано відео
Руслан з лівої ноги закрутив м'яч в лівий кут воріт "буйволів".
Також Малиновський записав на свій рахунок результативну передачу. На 33-й хвилині Руслан з кутового виконав чудову подачу, яку замкнув Омар Коллі.
Дивіться: Футбо ліст "Лестер Сіті" забив фантастичний гол "Ліверпулю": опубліковано відео

Відзначимо, що "Генк" розгромив на виїзді "Гент" з рахунком 5: 2. А Руслан Малиновський названий кращим гравцем матчу.
Гра у відповідь, яка відбудеться 16 березня в Генку, перетворюється на формальність.