Українець завоював бронзову медаль на Кубку світу з біатлону

Український біатлоніст Сергій Семенов завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському місті Антхольц-Антерсельва.
Як повідомляє ONLINE.UA, Семенов приніс Україні першу особисту медаль на Кубку світу 2016/17.
Семенов пройшов гонку з одним промахом, який він допустив на четвертому вогневому рубежі. Українець не зміг закрити останню мішень.
Цей злощасний промах позбавив українця золотої медалі.

Дивіться: Кубок світу з біатлону: розклад і результати всіх гонок шостого етапу
Вище Семенова фінішували росіянин Антон Шипулін, який виграв гонку, і лідер Кубка світу француз Мартен Фуркад.
Четверте місце зайняв король біатлону Уле-Айнар Бйорндален.

Дивіться: Кубок світу з біатлону 2016/2017: розклад всіх гонок
Після цієї гонки в скарбничці України дві медалі. Першу нагороду завоювали наші дівчата в естафеті в Поклюці.