Українка завоювала медаль з водних видів спорту на ЧС

25-річна українська спортсменка з Харкова Ганна Волошина завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.

Про це повідомляє ONLINE.UA.

Перше місце на змаганнях отримала росіянка Світлана Колесніченко з 96,13 балами, на другому з 95,03 балами опинилася іспанка Она Карбонель Бальестеро, в той час як Волошина замкнула трійку лідерів з 93,3 балами.

Крім того, Волошина разом з Єлизаветою Яхно, посівши третє місце, потрапили у фінал довільної програми серед дуетів, який пройде у четвер, 20 липня.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше дует у складі Анни Волошиної та Єлизавети Яхно виборов золоту медаль етапу Світової серії з синхронного плавання World Series 2017 у канадському Торонто.