Українська розвідка дізналась про десятки тисяч похованих під Севастополем кремлівських військових
Категорія
Україна
Дата публікації

Українська розвідка дізналась про десятки тисяч похованих під Севастополем кремлівських військових

Українська розвідка дізналась про десятки тисяч похованих під Севастополем кремлівських військових
Джерело:  online.ua

За інформацією української розвідки, на кладовищі в окупованому РФ Севастополі від початку розв'язаної Кремлем війни проти України вже поховали близько 30 тис кремлівських військових. 

Джерело:  "24 канал"

Окупанти приховують страшні втрати у війні проти України

Зазначається, що кремлівська окупаційна влада використовує кладовище у Севастополі для поховання військових, мобілізованих та бойовиків так званих "ЛДНР".

При цьому кремлівські військові не забирають тіла померлих з поля бою. Втім, навіть евакуйовані тіла часто не везуть в РФ - їх ховають у Криму, або у населених пунктах у прифронтовій зоні.

Ховали в сотні кілометрів від дому в Севастополі не тільки кадрових російських окупантів і строковиків, а й бойовиків і мобілізованих із Донбасу. Продовжується ця тенденція і досі, - повідомляється у матеріалі видання із посиланням на данні українських спецслужб.

За даними журналістів, частину ліквідованих окупантів поховали в білоруському Гомелі, у російських Курську та Білгороді. Колосальні втрати на півдні змусили окупантів влаштувати ще один хаб поховань.

На кладовищі в Севастополі, за даними видання, окупантів часто ховали в безіменних могилах. Ніхто не проводив ідентифікацію. Поранених загарбників, які померли у шпиталях Криму, також ховали в Севастополі. Приховуючи факти загибелі тисяч окупантів, їхніх родичів позбавляли виплат.

Представники російського міноборони отримали можливість красти сотні мільйонів, які держава виділяла для компенсацій сім'ям. Крім того, генерали уникали додаткового навантаження на логістичну систему, адже тіла загиблих не потрібно було перевозити на тисячі кілометрів у їхні рідні глибинки, - зазначають журналісти видання.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?