Українська тенісистка розгромила росіянку на Кубку Кремля

Українська тенісистка Леся Цуренко виграла кваліфікаційний турнір на Кубку Кремля з призовим фондом $823 тисячі.
Як повідомляє ONLINE.UA, в фіналі кваліфікації Цуренко розгромила росіянку Ірину Хромачеву - 6: 1, 6: 2.
Матч тривав рівно годину.
У першому колі Цуренко, яка посідає 48-е місце в рейтингу WTA, билася з 34-ю ракеткою світу казашкою Юлією Путинцевою.
Програвши перший сет з рахунком 3: 6, Цуренко відмовилася від продовження боротьби через болі в плечі.

Дивіться: Укра їнська тенісистка перемогла першу ракетку світу: опубліковано відео
Відзначимо, що на Кубку Кремля також бере участь перша ракетка України Еліна Світоліна. Вона почне змагання з другого кола і її суперницею буде якраз Юлія Путинцева.