Мандрівник і блогер Євген Іхельзон
впевнений, що українські політики, які згадують про економічне диво Сінгапуру, вірять в стереотипи і не помічають очевидних труднощів.
Про це він розповів в інтерв'ю ONLINE.UA.
«У нас люди вірять, що Сінгапур - велика процвітаюча країна, що можна побудувати таку країну, як Сінгапур, якщо просто виконувати якісь механічні дії. Всі наші діячі-реформатори, які читають Лі Куан Ю (перший прем'єр-міністр незалежного Сінгапуру - Ред.)», - переконаний мандрівник.
За його словами, цей стереотип почав набирати обертів, «коли Порошенко порадив трьох своїх друзів посадити, та й Азаров ще цитував Лі Куан Ю (президент України Петро Порошенко цитував його слова при призначенні генпрокурора України Віталія Яреми в 2014 році: "Почніть з того, що посадите трьох своїх друзів, ви точно знаєте, за що, і вони знають, за що", - ONLINE.UA)».
«А потрібно розуміти, що в 1965 році, коли Сінгапур отримав незалежність, в країні ВВП на душу населення був у три рази вище, ніж в СРСР. Тобто на той час, коли почалося "велике економічне диво", вони вже нормально жили, це не були задвірки планети, як наші люди думають», - додав він.
Іхельзон переконаний, що «задвірки планети - це тут, у нас, між Європою і Росією, незрозуміло що».
«Сінгапур - це диктатура. Хочете копіювати Сінгапур - країну, де страчують за наркотики, застосовують тілесні покарання за невеликі правопорушення? Ми готові взагалі до подібного?» - резюмував він.
Більше
.