Український тенісист переміг російську сенсацію на супертурнірі в Барселоні

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал престижного турніру Barcelona Open Bank Sabadell з призовим фондом 2,152 млн євро.
У матчі 1/8 фіналу киянин переміг російського юніора Карена Хачанова, який створив сенсацію в попередніх двох раундах.
Матч, який тривав 80 хвилин, закінчився перемогою Долгополова з рахунком 6:4, 7:5.
Наступним суперником Долгополова буде шоста ракетка світу японець Кей Нісікорі. Матч відбудеться сьогодні, 22 квітня. Початок зустрічі - близько 16:00.
Раніше Саша чотири рази зустрічався з Нісікорі і не зміг виграти жодного сету.