Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати і рекомендації
Категорія
Україна
Дата публікації

Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати і рекомендації

Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати і рекомендації
Джерело:  online.ua

У листопаді 2019 року очікується кілька магнітних бур, небезпечний сплеск яких настане 20 числа. За прогнозом, кризові сплески сонячної активності будуть спостерігатися протягом п'яти днів, через що люди можуть відчувати погіршення самопочуття. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на лабораторію рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

У графіку магнітних бур на листопад 2019 зазначено, що на початку місяця магнітосфера буде спокійною. Перші незначні коливання виникнуть 10-11 листопада, але вони не будуть нести загрози для здоров'я людей. Але 20 листопада розпочнеться потужний сплеск сонячної активності, який буде тривати аж до 24 числа.

Медики попереджають, що протягом п'ятиденної магнітної бурі можуть виникнути різні нездужання у вигляді головного болю, слабкості і підвищеного тиску. Причому, за їхнім твердженням, голова може боліти навіть у абсолютно здорових людей, які не страждають метеозалежністю.

Щоб уберегтися від негативного впливу магнітних бур на організм, лікарі рекомендують дотримуватися правильного режиму сну, не переїдати, відмовитися від алкоголю і куріння, та як можна більше часу проводити на свіжому повітрі. У період потужного геомагнітного шторму фахівці радять виключити з раціону солодке і смажене, так як вони згущують кров і знижують стресостійкість.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що фахівці європейської асоціації дієтологів і гастроентерологів назвали найкорисніші в світі продукти, які мають благотворний вплив на організм людини. У ТОП-10 вони включили ті продукти харчування, які найбільше містять мікроелементів і максимально засвоюються організмом.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?