"Укренерго" припинила постачання електроенергії до ЛНР
Категорія
Економіка
Дата публікації

"Укренерго" припинила постачання електроенергії до ЛНР

"Укренерго" припинила постачання електроенергії до ЛНР
Джерело:  online.ua

Національна компанія "Укренерго" зробила заяву про припинення поставок електроенергії на неконтрольовані території Луганської області з 25 квітня.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційну заяву "Укренерго" в Facebook.

"З 25.04.2017 року передбачено здійснити заходи щодо припинення перетоків електричної енергії з контрольованої на неконтрольовану територію Луганської області", - сказано в заяві компанії.

"Дії будуть виконані відповідно до вимоги ДП "Енергоринок" згідно з "Порядком здійснення заходів щодо часткового або повного припинення різниці перетоків електричної енергії у точках її обліку", затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 10.06.2015 № 440. Причиною припинення є несплата протягом тривалого часу за поставлену і спожиту на неконтрольованій території електроенергію", - повідомили в "Укренерго".

Нагадаємо, 23 квітня гендиректор Луганського енергетичного об’єднання Володимир Грицай заявив, що окуповані райони Луганської області з 25 квітня не будуть отримувати електроенергії з території України.

При цьому ввечері 24 квітня в Луганську зникло світло в більшості районів міста, але через декілька годин, ЗМІ бойовиків повідомили, що електропостачання відновлено.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?