Університет Дж. Гопкінса показав ефективність вакцин на прикладі "Сам удома"
Категорія
Світ
Дата публікації

Університет Дж. Гопкінса показав ефективність вакцин на прикладі "Сам удома"

Університет Дж. Гопкінса показав ефективність вакцин на прикладі "Сам удома"
Джерело:  online.ua

Університет Джонса Хопкінса, дослідники якого вважаються найбільш цитованими в науковому середовищі, показав COVID-стилізований фрагмент фільму "Сам удома".

Джерело: твіттер університету

Це моє тіло, я маю його захищати! — підписали ролик в університеті. Очевидно, що йдеться про перефразування культової цитати «Це мій дім, я маю його захищати!»

За сюжетом двоє грабіжників, які пробратися в дім хлопчика, є штамами коронавірусу "Дельта" та "Омікрон". Щоб позбутися їх і видворити зі свого помешкання, Кевін вдається до цілого арсеналі засобів. Серед іншого, він кидає в них з другого поверху відра-"вакцини", з допомогою яких їх вдається нейтралізувати, та не одразу.

"Щеплення" від COVID-19 важким предметом по голові 

Спершу "щеплення" важким предметом по голові дає змогу нейтралізувати «Дельту», але «Омікрон» ухиляється. Та після другого запуску, на цей раз «бустерної дози вакцини», новий штам COVID-19 також падає.

Нагадування: вакцинація та бустерне щеплення — це найкраща лінія захисту від важкого перебігу COVID-19, — такими словами супроводом ролик в університеті Гопкінса.

Зазначимо, в Академічному рейтингу університетів світ Університет Гопкінса займає 18 сходинку. Зним пов'язана наукова й дослідницька діяльність 36 лауреатів Нобелівської премії, які працювали тут у різні часи університет Гопкінса один з найбільш цитованих у світі.

Антивакцинаторський рух

Поряд із розповсюдженою практикою вакцинації, в світі та в Україні поширений також рух антивакцинаторів. Згідно з дослідження  Українського інституту майбутнього (UIF), кожен десятий представник цієї течії в країні вважає, що вакцина призводить до мутацій в організмі.

Майже половина з них (48%) недовіряють вакцинації, невелика частка, 10% опитаних бояться мутацій в організмі. Є також 1% респондентів, які переконані, що вакцинація передбачає вживлення деякого чіпа.

Про повну вакцинацію заявляють 27% опитаних і ще 13% відповіли, що поки отримали першу дозу. Водночас третина українців (36%) взагалі не збираються вакцинуватися.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?